РЕЦЕПТИ И НАЧИНИ НА УПОТРЕБА НА ПРОИЗВОДИТЕ

ЗА ВО МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

КЛИКНЕТЕ НА ПРОИЗВОДОТ И ОТКРИЈТЕ КОИ РЕЦЕПТИ СЕ ПРИГОТВУВААТ СО НЕГОВА УПОТРЕБА

СЕТ ЗА ПОДГОТОВКА НА ТОСТ И СКАРА ВО МИКРОБРАНОВА

STEAM CASE WITH TRAY - САД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА

OGYA XL - САД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА (3-4 ЛИЦА)

RICE COOKER - САД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ОРИЗ

KIT 2 OVO - СЕТ ОД 2 МОДЛИ ЗА ПОДГОТОВКА НА ЈАЈЦА

OMELETTE - МОДЛА ЗА ПОДГОТОВКА НА ОМЛЕТ

POPCORN - САД ЗА ПОДГОТОВКА НА ПУКАНКИ

ПРОИЗВОДИ ОД ОВАА КАТЕГОРИЈА

Затвори

Microwave Grill – сет за подготовка на тост и скара во микробранова печка

1,990.00 ден
Вашиот омилен тост или месото можат да бидат подготвени и во микробранова! Да, добро прочитавте! Во домашни услови, само во

Rice&Grain cooker-сад за ориз

1,490.00 ден
Готвач за ориз – RICE Cooker Производител: Lékué Можете да приготвите ориз и житарици од било кој вид во рок
Светло зелена
Црвена
Затвори

Ogya XL – длабок сад (3-4лица)

1,790.00 ден
OGYA XL Сад за готвење во микробранова печка, направен од 100% платинум силикон. Можете да приготвите кокошка, зеленчук, супи, чорби.
Затвори

Popcorn – сад за правење пуканки

990.00 ден
Силиконска модла која ви овозможува да направите свои пуканки во микробранова печка, без состојки освен кернелите. За неколку минути ќе
Затвори

Steam Case with tray – сад за готвење на пареа

1,990.00 ден
Готвењето над пареа во силиконски сад е спој на традиција и иновативност. Никогаш не би сонувале да направите толку многу
-17%
Затвори

Kit 2 Ovo – модли за јајца

1,190.00 ден 990.00 ден
Испробајте ги двете достапни форми и додадете различни состојки за да направите вксуни јајца. Без разлика дали ќе го приготвите

Microwave Bacon – Сад за готвење сланина

854.00 ден
Садот за готвење сланина има специјално дизајнирана основа каде се исцедува вишокот на маснотии. За само 3-4мин. може да приготвите