РЕЦЕПТИ И НАЧИНИ НА УПОТРЕБА НА ПРОИЗВОДИТЕ

СОЛЕНА ХРАНА

КЛИКНЕТЕ НА ПРОИЗВОДОТ И ОТКРИЈТЕ КОИ РЕЦЕПТИ СЕ ПРИГОТВУВААТ СО НЕГОВА УПОТРЕБА

FRESH CHEESE MAKER - САД ЗА ПОДГОТОВКА НА СИРЕЊЕ

EGG POACHER - САД ЗА ПОШИРАНИ ЈАЈЦА

STEAMER/STEAMER XL - САД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА

MY BURGER - СЕТ ЗА ПОДГОТОВКА НА БУРГЕРИ

BAGELS - 6 МОДЛИ ЗА ПОДГОТОВКА НА ЃЕВРЕЦИ И КРОФНИ

ПРОИЗВОДИ ОД ОВАА КАТЕГОРИЈА

-30%
Затвори

Fresh – сад за сирење

1,790.00 ден 1,253.00 ден
Садот за правење домашно сирење Ви овозможува да направите свежо сирење за само 15мин. (време на подготовка) и час и

Kit burger – сет за правeње сендвичи

1,690.00 ден
Направете совршени хамбургери, лесно и едноставно со помош на овој комплет.
-17%
Затвори

Bagels-модли за подготовка на крофни х6

1,190.00 ден 990.00 ден
Откријте го најлесниот начин за подготвување на домашни крофни и ѓевреци. Сетот содржи 6 модли.
New
Затвори

Egg Poacher – силиконски сад за јајца

595.00 ден990.00 ден
Силиконски сад за подготовка на јајца, направен од 100% платина и е BPA Free. Едноставно, ставете го силиконскиот сад на
Затвори

My burger – сет за правење сендвичи

690.00 ден
Направете совршени хамбургери, лесно и едноставно со помош на овој комплет. Висина: 65mm Дијаметар: 110 Ø
Затвори

Sushi Kit-кит за суши

2,490.00 ден
Перфектен начин за да подготвите домашно суши, брзо и лесно! Направете вкусен и мек ориз со садот за готвење, сварете

Bread maker-сад за печење

1,890.00 ден
Сад за подготвување на леб во домашни услови, изработен од 100% платинест силикон, кој е BPA Free. Едноставно, со овој

Collapsible steamer – готвач за над пареа

1,590.00 ден
Готвење над пареа за брзи и здрави оброци. Дизајн лесен за користење: вградени рачки за дополнителна безбедност, се склопува за