XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture
Затвори

Touch – часовник

1,990.00 ден
 • Материјал: хром, акрилно стакло
 • Димензии: 9цм
New
Затвори

Flex Steel Wall-mounted Toilet Brush – четка за вц шолја

1,990.00 ден
 • Димензија: 43.5 x 10 x 8 cm
 • Одржување: се чисти со жешка сапуница
New
Затвори

Dorelly – алка

1,890.00 ден
 • stainless steel
 • faceted crystal stones
 • alternately polished and frosted platelets
 • димензии: 175/6 / 5mm
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS SIMPLE

Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman
Затвори

Tempus – ѕиден часовник

2,990.00 ден
 • Материјал: алуминиум и има уникатен дизајн
 • Димензии: 20 цм
Бела
Црна
Затвори

Perla Beauty’s – сет од 2 приврзока

1,490.00 ден
 • stainless steel
 • imitation pearl
 • димензии: 8/15 / 8mm
-30%
Rose Gold
Виолетова
Платина
Сребрена
Црвена
Затвори

QUILTED ZIPPER – паричник

3,490.00 ден 2,443.00 ден
Компактен паричник и покрај тоа што собира дури 24 картички + банкноти и има посебен оддел за монети. Паричник кој
Затвори

Darlin’s Basic Pea – ланче (златно-розе)

3,290.00 ден3,990.00 ден
 • stainless steel with IP rose gold
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman
New
Затвори

Universal Worldwide Travel Adapter – адаптер за патување

1,490.00 ден
Паметен и практичен, универзалниот адаптер е компатибилен со повеќе од 150 земји, што го прави важен за секое патување.

Lighthouse – преносна батерија (10000mAh)

2,390.00 ден
Lighthouse powerbank е преносна, литиумска, батерија со единствен дизајн и капацитет од 10000 mAh и вградена LED светилка. Поради својот
Затвори

Yo-Yo – Jo-jo игра

390.00 ден
Безвременска класика. Ова Yo-Yo со LED сијалици кои се активираат и менуваат бои додека го вртите создава вистинско ретро шоу.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches
Затвори

Molten lava cake – модла за топло-ладно х6

990.00 ден
Дали сте љубител  на чоколадо? Дали сте луди по топените колачи со лава? Овие 6 силиконски калапи ќе станат класика
New
Бела
Сива
Црна
Затвори

My Fussion – прибор за јадење 24 пар.

2,990.00 ден
Издолжената форма на My Fussion приборот за јадење го прави поелегантен во споредба со другите прибори. Димензии: 16,8 x 7,5

Leo vegetable knife – нож (11цм)

469.00 ден
 • Материјал: полипропилен, нерѓосувачки челик
 • Одржување: се мие рачно
 • Димензии: 24,5 х 5,5 х 2 цм.
New
Затвори

Tumbling Tower Game – друштвена игра

890.00 ден
„Легами“ има на располагање сосема нова верзија на познатата кула „Jенга“. 48 плочки од тули кои се чиста забава. Апсолутно уникатна идеја за подароци. Димензии: д: 7.4 x в: 23.3 x ш: 7.4 cm
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS WITH ICONS

Furniture
 • Furniture
 • Lighting
 • Accessories
 • Clocks
 • Cooking
Затвори

Heart Mould – модла

990.00 ден
Модла за подготовка на 8 колачи во форма на срце, изработена од 100% платинест силикон кој е BPA Free. Безбедна
New
Розева
Тиркиз
Црна
Затвори

King Of The Button Eraser – гума за бришење

159.00 ден
Со гумата King Of The Button Eraser  позабавно е да ги бришете работите: во канцеларија, во училиште и во слободно
Затвори

Кружен безжичен полнач за мобилни уреди (5W)

590.00 ден
 • Со силиконски прстен кој спречува лизгање
 • 5W безжично полнење
 • Компатибилен со сите безжични уреди
 • Димензии: 1.0 x 7.0
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories
Затвори

Tokio

Масата Tokio е модел којшто се карактеризира со елегантна работна плоча која може да биде бела или црна, во комбинација
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture