WOOCOMMERCE

FEATURED PRODUCTS

Products marked as featured in admin panel
Hot
Кафеава
Розева
Светло сина
Сива
Темно сива
Темно сина
Црна
Затвори

Bobby Elle – женски ранец со заштита од кражби

3,490.00 ден
  • Заштита од кражба
  • Стилски и трендовски изглед
  • Водоотпорен
  • Капацитет од 6,5L
  • Димензии: 30.5 x 11.0 x 23.0
Hot
Diamond
Dots
Jacquard
Liberty
Skulls
Морнарско плаво
Розево златна
Карбон
Мермер
Портокалова
Сина
Титаниум
Црвена
Црна
Затвори

Card case BIG STOCKHOLD – паричник

1,890.00 ден1,990.00 ден
Луксузен и иновативен паричник изработен од премиум материјали- за брз и лесен пристап и отварање со една рака. • Компактен
Hot
Затвори

Crissy – рамка за слика

590.00 ден1,090.00 ден
Рамка за слика изработена од нерѓосувачки челик, полиран со ефект на рефлексија. Може да биде во пет големини. Димензии: 10
Hot
Затвори

Cruiser – приврзок за клучеви

1,190.00 ден
  • Материјал: високо полиран црн никел
  • Должина: 8 цм
Hot
Затвори

Extend Steel Dish Rack – Цедач за садови

4,990.00 ден
Димензии на извлечен:   52.7 x  36.4 x 16.1 cm Димензии на собран:  32 x  36.4 x  16.1 cm
Hot
Затвори

Giardino – вазна

2,490.00 ден
Рачно изработена вазна, со висина од 39 cm, која е уникатна по тродимензионалниот финиш на стаклото. Има кафеава нијанса на
HotNew
Виолетова
Зелена
Неон розева
Портокалова
Светло зелена
Сина
Затвори

Lagoon – шише за деца (400 мл)

899.00 ден
Пиењето од Lagoon шишето е загарантирана забава за децата додека конзумираат течност. Шишето е направено од висококвалитетна пластика – Tritan,
Hot
Сива
Темно сина
Црна
Затвори

Lima – ранец со RFID заштита

2,990.00 ден
  • Капацитет од 15L
  • Преграда за лап топ до 15.6"
  • Димензии: 41.0 x 12.0 x 29.0

To mark a product as featured go to Dashboard > Products. Find the product you would like to feature and click the Featured Star.