РЕЦЕПТИ И НАЧИНИ НА УПОТРЕБА НА ПРОИЗВОДИТЕ

СКЛАДИРАЊЕ И ПОДГОТОВКА НА ХРАНА

КЛИКНЕТЕ НА ПРОИЗВОДОТ И ОТКРИЈТЕ КОИ РЕЦЕПТИ СЕ ПРИГОТВУВААТ СО НЕГОВА УПОТРЕБА

JAR TO GO - САД ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ХРАНА

VEGGIE - СЕТ ЗА ПРАВЕЊЕ НА ЗДРАВ ВЕГЕ ПИЈАЛОК

KIT PICKLES - СЕТ ОД 2 ТЕГЛИ ЗА ЗИМНИЦА

ПРОИЗВОДИ ОД ОВАА КАТЕГОРИЈА

Затвори

Microwave Grill – сет за подготовка на тост и скара во микробранова печка

1,990.00 ден
Вашиот омилен тост или месото можат да бидат подготвени и во микробранова! Да, добро прочитавте! Во домашни услови, само во
Hot
Зелена
Корална
Тиркизна
Затвори

LunchBox To Go – сет за складирање на храна

1,299.00 ден
Уживајте во оброкот (и не го прескокнувајте) каде и да се наоѓате! Станува збор за 100% непропустлив сет од два
New
Затвори

Veggie – сет за правење на здрав пијалок

1,390.00 ден
Подгответе си свој домашен здрав пијалок (веге пијалок) со сите оригинални вкусови и хранливи материи по ваша желба! Ќе добиете
-50%
Затвори

Kit Pickles – сет од 2 тегли за зимница

1,490.00 ден 745.00 ден
Сет од 2 тегли наменети за подготовка и складирање на најрозновидна зимница. Со нив, подготовката на здрав и ферментиран зеленчук
Зелена
Корална
Тиркизна
Затвори

Jar to go – сад за храна (400мл)

890.00 ден
Сад за храна со 100% заштита од истекување. Вклучува посебна преграда за сувите состојки. Совршен за супи или салати, како
Затвори

Silicone Baking Mat – силиконска подлога (40см)

990.00 ден1,290.00 ден
Силиконска облога со нелеплива површина што овозможува тестото да не се лепи додека се обработува. Лесна е за употреба, бидејќи

Spatula-tongs 3 in 1 – спатула

690.00 ден
Спатулата 3 во 1 е дел од колекцијата Smart Solutions. Спатулата може да се користи како конвенционална спатула за мешање,
Затвори

Classic Round – модла (26 см)

890.00 ден
Модлата за торта е флексибилна, нелеплива и лесно се чисти. Едноставна и практична за приготвување на секаков вид на оброк.