Ако го познавате типот на човекот, а немате идеја што да му купите, погледнете ги нашите предлози за нивно воодушевување.

Изберете совршен подарок за вашите најблиски од нашиот широк асортиман и израдувајте ги за новогодишните празници.

За него. Елегантен, деловен, софистициран…

Погледнете ги овие предлози за подароци кои совршено се вклопуваат во секојдневнието на неговиот живот.

Тегет
Црна
Затвори

Bobby Bizz – ранец-куфер со заштита од кражби

5,490.00 ден
Bobby Bizz ранецот (кој може да има својство и на мини куферче) овозможува да ги чувате вашите работи на сигурно
-40%
Glossy Cloud
Карбон/Црна
Морнарско плаво
Croco
Жолта
Кафеава
Крем
Портокалова
Сребрена
Титаниум
Целосно-црна
Црвена
Црна
Затвори

Cascade Wallet

1,794.00 ден3,690.00 ден
Cascade Wallet има механизам за исфрлање на картички кој им овозможува на вашите картички да се лизгаат со едноставно притискање
Затвори

Churchill connoisseur set

5,990.00 ден
 • Материјал: црна кожа и полиран нерѓосувачки челик
 • Димензии: 18 x 10 x 4 цм
Карбон/Црна
Светло сива
Затвори

Hurricane – чадор (сив)

1,990.00 ден
Чадорот Hurricane е направен од двослоен панел, којшто го прави идеален дури и за најнеповолните временски услови. Имено, направен е
-33%
Затвори

Primo – машка алка

2,990.00 ден 1,990.00 ден
 • stainless steel
 • real leather
 • stainless steel closure in matt
 • димензии: 210/15 / 4mm

Таа е грациозна, отмена, со префинет вкус…

Изненадете ја со подарок за новогодишните празници.

Затвори

Beato – обетки

2,990.00 ден
 • stainless steel IP rose gold
 • glass stones in opaque colors
 • димензии: 11/30/11 mm
Морнарско плаво
Rose Gold
Виолетова
Платина
Сребрена
Црвена
Црна
Затвори

QUILTED BUTTON – паричник

1,990.00 ден
Брз и лесен пристап до Вашите картички и пари- дизајниран да се управува со една рака. • Ги заштитува Вашите

Love – приврзок за клуч

890.00 ден
 • Материјал: никел
 • Димензии: 7 x 4.8 cm

Polka PL24 – сет шолји

4,990.00 ден
 • Материјал: порцелан
 • Димензии: капацитет 250мл; висина 7,6цм; ширина 16цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа
-50%
Затвори

Herb Pot – саксија за цвеќе

3,990.00 ден 1,995.00 ден
 • Материјал: метал, нерѓосувачки челик и стакло
 • Димензии: 30 x 14 x 15

Space – вазна (в:15цм)

2,590.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 15цм; ширина 18цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа
Затвори

Blanc – мирис Pure Amazon

1,190.00 ден
Blanc Pure Amazon е дифузер односно освежувач за простории, којшто се состои од бело стаклено шише, бело капаче и бели

Спортист – телото и здравјето секогаш на прво место!

Ќе ги употребува низ целата година и многу ќе ви биде благодарен.
Затвори

Bobby Urban – ранец со заштита од кражби

6,490.00 ден
Bobby Urban ранецот со заштита од кражби е вашиот нов совршен придружник за време на патувањата низ оваа „урбана џунгла“. Ранецот е специфичен по тоа што може целосно да се затвори, а на врвот на рачката има опција за заклучување на истиот, со што шансите за кражба се непостоечки.
Затвори

Kangaroo Shake&Go FIT – шејкер (720ml)

1,490.00 ден
Најновиот шејкер Kangaroo Shake&Go FIT има капацитет од 720мл. и има вграден оддел во кој може да носите клучеви, идентификациони
-13%
Затвори

Florida – спортска торба

2,290.00 ден 1,990.00 ден
Florida е спортска торба, која е изработена без PVC, а содржи преден дел со патент, внатрешни прегради, странична преграда за
Black Vegan Leather
Liberty
Lozenge Black
Taffeta
The Flower
Морнарско плаво
Розево златна
Зелена
Карбон
Лимон зелена
Мермер
Портокалова
Сина
Сребрена
Темно сива
Титаниум
Црвена
Црна
Затвори

Card case STOCKHOLM – паричник

1,490.00 ден2,490.00 ден
Луксузен и иновативен паричник изработен од премиум материјали- за брз и лесен пристап и отварање со една рака. • Компактен
-30%
Бела
Лимон зелена
Неон розева
Сина
Затвори

Преносна батерија (2200 mAh)

499.00 ден 347.00 ден
Компактна и пренослива, оваа литиумска, преносна батерија е со капацитет од 2200 mAh. Направена е од висококвалитетна ABS пластика, со
-26%
Затвори

Quadra – машко ланче

3,490.00 ден 2,590.00 ден
 • blackened stainless steel
 • димензии: 490/8 / 4mm
Затвори

Gem – тава за пржење (24 см)

2,790.00 ден
 • Материјал: алуминиум
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Дијаметар: 24 цм
Затвори

GoAvocado – алатка за сечење на авокадо

599.00 ден
 • Димензии: 6.6 x 1.8 x 18 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free
9c7d3de2f7eaa60465bac7e09e8a7267

Кујната е место за креација и инспирација.

Затвори

Kit Macaron-макаронс

1,990.00 ден
Сет за печење составен од се што Ви треба за подготовка на превкусни макаронс. Ги вклучува сите алатки потребни за
-25%
Sky Edition
Multicolor
Opal
Затвори

Nest™ 9 Plus-сет дозерки и цедалки

3,999.00 ден 2,990.00 ден
 • Капацитет: 5 x дозерки со капацитет од 5 ml до 250 ml 1 x мал нелизгав сад за мешање 1 x решетка 1 x цедач 1 x голем нелизгав сад за матење
 • Безбедно за користење, BPA Free
Светло зелена
Сива
Затвори

DrawerStore Cutlery Tray-кутија за прибор

1,790.00 ден
 • Димензии: 28-48цм
 • Одржување: се мие во машина за садови

Gem cast iron sauté pan – тава (28цм)

5,690.00 ден
 • Материјал: железо (нерѓосувачки челик)
 • Одржување: се мие рачно
 • Дијаметар: 28 цм
-17%
Затвори

Elevate™ Silicone 5-piece utensil set – сет лажици

2,990.00 ден 2,490.00 ден
 • Материјал: високо квалитетен, флексибилен силион
 • Димензии: 31.5 x 5.7 x 3.5 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедни за користење, BPA Free

Deep savarin – куглов

990.00 ден 495.00 ден
Класичниот калап – Savarin Cake 22 см е флексибилен, не леплив и лесно одржлив сад. Специјалниот дизајн и зајакнатата структура

Следете не на следниве социјални мрежи.