Секојдневно се среќаваме со проблем на празна батерија, па затоа ние ви нудиме решение со нашите преносни батерии, како и останатите електронски уреди. Преносните батерии се со капацитет од 2200 до 10000 mAh. Доволно да ги наполните вашите смарт телефони, таблети и поголеми мобилни уреди. Соларниот полнач може да се отвори и да се прикачи на било кој прозорец. За со цел да привлече и собере сончева енергија. Вклучен е и микро USB кабел.

Покрај преносни батерии, нашиот асортиман опфаќа и метеролошки уред и магичен часовник.

Метеролошкиот уред ги има следните функции:

внатрешна/надворешна температура
временска прогноза
влажност
време и календар
како и аларм

Sekojdnevno se srekjavame so problem na prazna baterija, pa zatoa nie vi nudime resenie so nasite prenosni baterii, kako i ostanatite elektronski uredi. Prenosnite baterii se so kapacitet od 2000 do 10000 mAh. Dovolno da gi napolnite vasite smart telefoni, tableti i pogolemi mobilni uredi. Solarniot polnac mozhe da se otvori i da se prikaci na bilo koj prozorec. Za so cel da privlece i sobere sonceva energija. Vklucen e i mikro usb kabel.

Pokraj prenosni baterii, nasiot asortiman opfakja i meteroloski ured i magicen casovnik.

Meteroloski ured gi ima slednite funkcii:

vnatresna/nadvoresna temperatura, vremenska prognoza, vlaznost, vreme i kalendar, kako i alarm.

Showing 1–12 of 41 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Air mousepad with 5W wireless charging and USB – подлога за глувче

1,999.00 ден
Вклучувајќи 1,5м кабел. Влез: 5V / 1A; Излез 5V / 1A; Безжичен излез: 5V / 1A 5W.
Затвори

Bamboo X double speaker – безжичен звучник

3,490.00 ден
Овој одржлив звучник комбинира неверојатно искуство со звук со стилски дизајн изработен од издржливи материјали. Куќиштето е направено од издржлив
-30%
Затвори

BBM – безжичен звучник

990.00 ден 693.00 ден
 • Димензии: 7.1 x 4.2
 • Јачина на звук: 1X3.00

Big Ball Multifloor Pro-правосмукалка

31,220.00 ден
Правосмукалка со хигиенско празнење која сама се исправува Правосмукалката со двојна Radial™ Cyclon технологија која овозможува засилување на јачината на
New
Затвори

Fabric Trend – звучник

990.00 ден
Безжичен звучник од 3W, изработено од ABS пластика со мека завршница на допир од ткаенина. На дното има гумена подлога
-20%
Затвори

Fhab – безжичен звучник

2,490.00 ден 1,990.00 ден
 • Предна прекривка од стилски материјал
 • Звучник од 2x3W
 • BT 4.1
 • Содржи и рачка за носење
 • Димензии: 20.9 x 5.9 x 17.0
Затвори

Funk wireless speaker – безжичен звучник

1,490.00 ден
5W безжичен звучник во модерен дизајн. Со BT 4.2 за лесно поврзување. Батерија 800 mAh што овозможува слушање музика од
-30%
Бела
Светло сина
Затвори

Geometric – безжичен звучник

1,190.00 ден 833.00 ден
 • Модерен геометриски дезен
 • Моќен звучник од 3W
 • Функционира до 4 часа
 • Димензии: 3.5 x 7.2 x 0.0
New
Затвори

JAM wireless headphone – безжични слушалки

1,390.00 ден
Димензии: 18,5 x 7,8 x 19 Капацитет на батерија: 5h
-50%
Затвори

Lighthouse – преносна батерија (10000mAh)

2,390.00 ден 1,195.00 ден
Lighthouse powerbank е преносна, литиумска, батерија со единствен дизајн и капацитет од 10000 mAh и вградена LED светилка. Поради својот
New
Затвори

Nevada Bamboo – безжичен звучник

2,990.00 ден
Димензии: 3,1 x 6,2 x 15,4 Јачина на звук: 1X3
-50%
Затвори

Notos – соларна преносна батерија (2200 mAh)

2,490.00 ден 1,245.00 ден
Notos е преносна батерија кој работи на соларна енергија, направен од цврст алуминиумски прстен. Едноставно, може да се отвори и