Showing 1–12 of 16 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Air mousepad with 5W wireless charging and USB – подлога за глувче

1,999.00 ден
Вклучувајќи 1,5м кабел. Влез: 5V / 1A; Излез 5V / 1A; Безжичен излез: 5V / 1A 5W.

Big Ball Multifloor Pro-правосмукалка

31,220.00 ден
Правосмукалка со хигиенско празнење која сама се исправува Правосмукалката со двојна Radial™ Cyclon технологија која овозможува засилување на јачината на
New
Затвори

Blow Away – Mini Usb Blower – дувалка

790.00 ден
Ултра корисен за чистење на тастатури, монитори, вентилатори на компјутер и воопшто за сите компоненти на компјутерот, оригиналниот мини USB
New
Затвори

Blow Away – Mini Usb Blower – фен

790.00 ден
Навистина корисен за чистење на тастатури, монитори, компјутерски вентилатори и воопшто на сите компоненти на компјутерот, оригиналниот вентилатор Mini USB
New
Panda
Travel
Затвори

Laptop Tray – подлога за лаптоп

1,290.00 ден
Погодна за повеќето компјутери: до 15 " Материјал: МДФ, полиестер. Полнење: 100% полистирен. *Не миете, чистете само со влажна крпа.
New
Затвори

Legami Led Light – лед светло

249.00 ден
- прекинувач за вклучување / исклучување; - 3 x AAA батерии (не се вклучени); - 6 LED светла; - моќност: 36 лумен; - времетраење: 10 000 часа
New
Жолта
Црвена
Затвори

Mini Fan – мини вентилатор

490.00 ден
Се чувствувате премногу жешко ова лето? Legami Mini Fan е предметот што ви треба. Неговата употреба може да варира: додека
New
Затвори

Mousepad with 5W wireless charging – подлога за глувче

1,090.00 ден
Подлога за глувче со интегриран механизам за безжично полнење на сите мобилни уреди што поддржуваат безжично полнење. Делот за безжично
-50%
Затвори

Smart сијалица со вграден безжичен звучник

1,990.00 ден 995.00 ден
  • Звучник и сијалица во еден производ
  • Животен век од 20.000 часа
  • LED светло кое се вклопува во сите E27 светилки
  • Компатибилна со iOS и Android
  • Димензии: 11.8 x 7.0 x 7.0
New
Затвори

Universal car phone holder – држач за телефон

290.00 ден
Универзален држач за телефон што може да се постави на отворот за воздух на вашиот автомобил за навигација и повикување
New
Panda
Vinyl
Затвори

Warm It Up – затоплувач на шолја

590.00 ден
Убава и практична, USB греачот на шолји е совршен начин да ги зачувате пијалоците топли. Идеален за керамички или стаклени

Wireless BT приврзок за пронаоѓање на изгубени клучеви

690.00 ден
  • Димензии: 4.6 x 3.3 x 0.8
  • Една батерија
  • Работи со помош на мобилна апликација
  • Компатибилен со IOS 10 (и нагоре) и Android 4.3.