Чувајте ја вашата бања чиста и уредна со нашиот голем асортиман на иновативни производи за бања. Нашите четки се одлични за уредност и хигиена во тоалетот.

Колекциите заедно споени сочинуваат една практична и стилска целина. Од револуционерна тоалетна четка до паметни решенија за складирање, секој производ има свои уникатни карактеристики. Дизајнирани се така што ќе заштедат простор и ќе ја одржуваат површината чиста и уредна.

Chuvajte ja vashata banja chista I uredna so nashiot golem asortiman na inovativni proizvodi za banja. Nashite chetki se odlichni za urednost I higiena vo toaletot.

Kolekciite zaedno spoeni socinuvat edna prakticna i stilska celina. Od revolucionerna toaletna cetka do pametni resenija za skladiranje, sekoj proizvod ima svoi unikatni karakteristiki. Dizajnirani se taka shto kje zashtedat proctor I kje ja odrzhuvaat povrshinata chista I uredna.

Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Sold out
Светло плава
Сива
Затвори

Flex – четка за вц шолја

1,490.00 ден
  • Димензии: 8.7 x 12.3 x 43.1 cm
  • Одржување: се чисти со жешка сапуница
Светло плава
Сива
Затвори

Flex Plus – четка за вц шолја

1,690.00 ден
  • Димензија: 13 x 14.9 x 45.7 cm
  • Одржување: се чисти со жешка сапуница
New
Затвори

Flex Steel Wall-mounted Toilet Brush – четка за вц шолја

1,990.00 ден
  • Димензија: 43.5 x 10 x 8 cm
  • Одржување: се чисти со жешка сапуница
New
Светло плава
Сива
Затвори

Flex Store Toilet Brush with Extra-large Caddy – четка за вц шолја

2,290.00 ден
Димензии: 13 x 14.9 x 45.7 cm Одржување: се чисти со жешка сапуница
Затвори

Flex™ Steel – четка за вц шолја

2,490.00 ден
  • Материјал:
  • Димензии: 43 x 12.5 x 9 cm
  • Одржување: држачот се чисти рачно со мокра крпа, додека четката со жешка сапуница.
-50%
Розева
Сива
Црна
Затвори

Galzone – четка за вц шолја

1,190.00 ден 595.00 ден
Четка за вц шолја мека на допир и челик 18/0. Димензија: D 10,5cm – H 33,0cm
Петрол зелена
Сиво зелена
Затвори

Zone Nova – четка за вц шолја

2,290.00 ден
Четка за wc шолја изработена од порцелан – обработка мека на допир и челик 18/8. Може да биде во неколку
Сива
Сина
Темно сива
Темно сина
Затвори

Zone nova one – четка за вц шолја

2,490.00 ден
Четка за wc шолја изработена од порцелан – обработка мека на допир и челик 18/8. Може да биде во неколку

Zone steel – четка за вц шолја

1,990.00 ден
Четка за вц шолја, изработена од 18/8 нерѓосувачки челик. Димензии: висина 37,5 цм; дијаметар 8цм.
New
Затвори

Zone Toilet brush head – горен дел од четка за wc

149.00 ден199.00 ден
Заменлив горен дел од WC четките од Zone колекцијата.
Светло сива
Бела
Еукалиптус зелена
Крем
Сива
Црна
Затвори

Zone Ume – четка за вц шолја

2,990.00 ден
Четка за wc шолја изработена од порцелан – обработка мека на допир. Димензија: дијаметар 10 cm; висина 38,7 cm.