Кај нас ќе најдете избор на корпи за бања кои ќе Ви помогнат да ја соберете нечистата облека пред перењето. Така ќе зачувате бањата уредна и чиста.

Наша препорака:
Ninfea laundry holder – Casa. Корпата има хармонична смирувачка линија која ќе се вклопи во секој ентериер. Со специфичниот облик и достапност во повеќе бои може да се искористи за повеќе намени.

Zone – плетена корпа. Нејзината изработка, материјал и изглед совршено ќе се вклопат во бањи со рустикален изглед.

Kaj nas kje najdete izbor na korpi za banja koi kje Vi pomognat da ja soberete nechistata obleka pred perenjeto. Taka kje ja zachuvate banjata uredna I chista.

Nasha preporaka:
Ninfea laundry holder – Casa. Korpata ima harmonichna smiruvachka linija koja kje se vklopi vo sekoj enterier. So specifichniot oblik I dostapnost vo povekje boi mozhe da se iskoristi za povekje nameni.

Zone – pletena korpa. Nejzinata izrabotka, material I izgled sovrsheno kje se vklopat vo banji so rustikalen izgled.

Приказ на еден резултат

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Бела
Крем
Сива
Затвори

Casa – Корпа за веш

4,490.00 ден
Ninfea laundry holder- Корпа за нечисти алишта Корпата има хармонична смирувачка линија која ќе се вклопи во секој ентериер. Со