Секојдневно се среќаваме со проблем на празна батерија, па затоа ние ви нудиме решение со нашите преносни батерии, како и останатите електронски уреди. Преносните батерии се со капацитет од 2200 до 10000 mAh. Доволно да ги наполните вашите смарт телефони, таблети и поголеми мобилни уреди. Соларниот полнач може да се отвори и да се прикачи на било кој прозорец. За со цел да привлече и собере сончева енергија. Вклучен е и микро USB кабел.

Покрај преносни батерии, нашиот асортиман опфаќа и метеролошки уред и магичен часовник.

Метеролошкиот уред ги има следните функции:

внатрешна/надворешна температура
временска прогноза
влажност
време и календар
како и аларм

 

Sekojdnevno se srekjavame so problem na prazna baterija, pa zatoa nie vi nudime resenie so nasite prenosni baterii, kako i ostanatite elektronski uredi. Prenosnite baterii se so kapacitet od 2000 do 10000 mAh. Dovolno da gi napolnite vasite smart telefoni, tableti i pogolemi mobilni uredi. Solarniot polnac mozhe da se otvori i da se prikaci na bilo koj prozorec. Za so cel da privlece i sobere sonceva energija. Vklucen e i mikro usb kabel.

Pokraj prenosni baterii, nasiot asortiman opfakja i meteroloski ured i magicen casovnik.

Meteroloski ured gi ima slednite funkcii:

vnatresna/nadvoresna temperatura, vremenska prognoza, vlaznost, vreme i kalendar, kako i alarm.

Showing all 10 results

Show sidebar
Close

Big Ball Multifloor Pro-правосмукалка

31,220.00 ден
Правосмукалка со хигиенско празнење која сама се исправува Правосмукалката со двојна Radial™ Cyclon технологија која овозможува засилување на јачината на
Close

DC33c Pro-правосмукалка

23,940.00 ден
Иновативна правосмукалка со патентирана Radial Root Cyclone™ технологија, која ќе Ви овозможи собирање на сите микроскопски честички на разни подлоги.
-50%
Close

Lighthouse – преносна батерија (10000mAh)

2,390.00 ден 1,195.00 ден
Lighthouse powerbank е преносна, литиумска, батерија со единствен дизајн и капацитет од 10000 mAh и вградена LED светилка. Поради својот
-50%
Close

Notos – соларна преносна батерија (2200 mAh)

2,490.00 ден 1,245.00 ден
Notos е преносна батерија кој работи на соларна енергија, направен од цврст алуминиумски прстен. Едноставно, може да се отвори и
-50%
Зелена
Сина
Close

Slim powerbank – преносна батерија (4000 mAh)

1,390.00 ден 695.00 ден
Slim powerbank е преносна, литиумска, батерија со slim-дизајн и капацитет од 4000 mAh. На самиот производ се наоѓа копчето за
Close

Two – магичен часовник

2,490.00 ден
  • Материјал: ABS пластика и гума
  • Димензија на една коцка: Ø 6.4 cm
New
Close

Безжичен полнач за мобилни уреди (10W)

1,290.00 ден
Наполнете го вашиот мобилен уред без да имате потреба од поврзување со кабел. Едноставно, само го ставате вашиот мобилен телефон

Електричен миксер за коктели

1,400.00 ден 700.00 ден
Подготовката на совршен коктел е многу позабавно од било кога, благодарение на овој електронски миксер со капацитет од 500 ml,
New
Close

Метеоролошки уред

2,490.00 ден
Уредот поседува специјален сензор за надворешни услови, како и LCD екрај, а е наменет за мерење на метеоролошките единици. Со
New
Бела
Лимон зелена
Портокалова
Црвена
Close

Преносна батерија (2200 mAh)

495.00 ден
Компактна и пренослива, оваа литиумска, преносна батерија е со капацитет од 2200 mAh. Направена е од висококвалитетна ABS пластика, со