Showing 1–12 of 16 results

Show sidebar
-15%
Сина
Сребрена
Црна
Close

Card case STOCKHOLM MONEY CLIP-паричник

1,990.00 ден 1,690.00 ден
Луксузен и иновативен паричник изработен од премиум материјали- за брз и лесен пристап и отварање со една рака. Има посебен
-21%
Карбон
Лимон зелена
Сина
Сребрена
Титаниум
Црвена
Црна
Close

Card case STOCKHOLM-паричник

1,890.00 ден 1,490.00 ден
Луксузен и иновативен паричник изработен од премиум материјали- за брз и лесен пристап и отварање со една рака. • Компактен
Croco
Карбон
Кафеава
Крем
Портокалова
Целосно-црна
Црна
Close

Cascade Wallet

2,990.00 ден3,690.00 ден
Cascade Wallet има механизам за исфрлање на картички кој им овозможува на вашите картички да се лизгаат со едноставно притискање
Кафеава
Крем
Портокалова
Целосно-црна
Црна
Close

Cascade Zipper Wallet

4,790.00 ден
Cascade Zipper Wallet има џеб за монети. Сè уште е супер тенок, а нуди можност за чување на монети. Ако
Close

Cushion – држач за бизнис карти

1,490.00 ден
Држач за бизнис карти, направен од нерѓосувачки челик, полиран со ефекти на рефлексија. Димензија: 10 x 6.5 x 1.2 cm.
-13%
Сина
Сребрена
Close

EURO COIN DISPENSER-држач за монети

1,490.00 ден 1,290.00 ден
Престанете да губите време пребарувајќи ги потребните монети. Специјалниот паричник за монети има магнетски капак каде може да држите монети
Close

Giorgio – држач за бизнис карти

1,490.00 ден
Држач за бизнис карти направен од кожа, кадифе, полиран никел и магнетно зацврстување. Вашите картички, како и најважните контакти ќе
Close

Giorgio-држач за кредитни картички и пари

1,390.00 ден
Држач за кредитни картички и банкноти направен од кожа и никел, којшто е полиран со ефект на рефлексија. Држачот се
Close

i3C Carbon Card Clip

1,490.00 ден
i3C Carbon Card Clip е најмалиот паричник на светот и  благодарение на својот уникатен функционален дизајн, вашите картички се лизгаат
Close

Nic – држач за бизнис карти

1,190.00 ден
Држач за бизнис карти направен од полиран нерѓосувачки метал. Стилски придружник за секој бизнисмен!
Close

Nic – кожен држач за бизнис карти

1,790.00 ден
Држач за бизнис карти направен од полиран, нерѓосувачки метал, обложен со кожа. Димензија: 10 x 6 cm.
Close

Nic – кожен држач за бизнис карти (кафеав)

1,890.00 ден
Држач за бизнис карти направен од полиран, нерѓосувачки метал, обложен со кожа. Димензија: 10 x 6 cm.