Showing 1–12 of 19 results

Show sidebar
New
Close

Backpack trolley – ранец со тркала

5,900.00 ден
Backpack trolley е специфичен ранец кој ја комбинира формата со функционалноста во однос на дизајнот и употребата. Имено, ранецот е
Сива
Црвена
Црна
Close

Bobby – ранец со заштита од кражби

5,490.00 ден
Секој ден низ целиот свет се случуваат околу 400.000 кражби на паричници или на работи кои се наоѓаат во ранците.
Close

Bobby Bizz – ранец-куфер со заштита од кражби

5,490.00 ден
Bobby Bizz ранецот (кој може да има својство и на мини куферче) овозможува да ги чувате вашите работи на сигурно
Жолта
Корална
Маскирна
Минт зелена
Светло сина
Темно сина
Close
New
Close

Bobby Cube – патна торба со компресија

990.00 ден
Се прашувате како да ја организирате вашата облека и останатите предмети на најсоодветен начин за време на патувањата? Одговорот се
New
Close

Bobby Urban – ранец со заштита од кражби

6,490.00 ден
Bobby Urban ранецот со заштита од кражби е вашиот нов совршен придружник за време на патувањата низ оваа „урбана џунгла“. Ранецот е специфичен по тоа што може целосно да се затвори, а на врвот на рачката има опција за заклучување на истиот, со што шансите за кражба се непостоечки.
New
Тегет
Сива
Црна
Close

Bobby Urban Lite – ранец со заштита од кражби

4,990.00 ден
Bobby Urban Lite ранецот со заштита од кражби е вашиот нов совршен придружник за време на патувањата низ оваа „урбана џунгла“. Ранецот е специфичен по тоа што може целосно да се затвори, а на врвот на рачката има опција за заклучување на истиот, со што шансите за кражба се непостоечки.
Close

Bobby XL – ранец со заштита од кражби

5,490.00 ден
Секој ден низ целиот свет се случуваат околу 400.000 кражби на паричници или на работи кои се наоѓаат во ранците. Со Bobby XL компактниот ранец, нема да имате потреба за било каква грижа од евентуална кражба!
New
Close

Document trolley – бизнис торба со тркала

6,900.00 ден
Document trolley е бизнис торба благодарение на која ќе ги понесете сите ваши документи или книги безбедно, на едно место.
Close

Florida – спортска торба

2,290.00 ден
Florida е спортска торба, која е изработена без PVC, а содржи преден дел со патент, внатрешни прегради, странична преграда за
New
Close

Party – ранец со звучник

4,490.00 ден
Трендовскиот ранец Party е најпрепознатлив по својот уникатен дизајн, односно по отстранливиот и водоотпорен IPX5 безжичен звучник со LED диоди
Сива
Црна
Close

Smart & sport – ранец

1,990.00 ден
Код: P732.041 – црна боја P732.042 – сиво-зелена боја Перфектен за работа, но и за спортски активности, овој ранец е