Showing 1–12 of 81 results

Show sidebar
Bread maker-сад за печење
Close

Bread maker-сад за печење

1,890.00 ден
With the Lékué Bread maker, weigh, knead and bake in just one product! Thanks to its versatility, you will be
Close

Buns&Baos-сад за готвење над пареа

1,490.00 ден
Сад за готвење над пареа, специјално дизајниран за подготовка на познатите Buns&Baos. Може да се користи за подготовка на мини
Close

Burger bread-модла за сендвичи

690.00 ден
Силиконска модла со одлична форма за хамбургери. Вклучува 4 модли, рецепти за леб за сендвичи и трикови за декорација на
Close

Chinese wok – тава

5,200.00 ден
Главни карактеристики: Материјал: алуминиумВнатрешност: нелепливаНадворешност: отпорна на високи температуриРачки: од двете страни на тенџеретоОснова: индукцискаОдржување: се препорачува рачно миењеДолжина: 40

Chistera basil-длабока тава за готвење 28см

17,800.00 ден
Мултифункционалната тава за готвење има специјално дизајниран капак со тн Chistera Drop структура. Овозможува храната целосно да омекне и не

Chistera blue-длабока тава за готвење 28см

17,800.00 ден
Мултифункционалната тава за готвење има специјално дизајниран капак со тн Chistera Drop структура. Овозможува храната целосно да омекне и не

Cocotte basil-длабока тава за готвење (round 22см)

13,990.00 ден
9 пати поефикасна од конкурентните производи со 10% повеќе влажност при готвењето за неверојатно вкусни оброци. Длабока тава за готвење,

Cocotte basil-длабока тава за готвење (round 24см)

16,604.00 ден
9 пати поефикасна од конкурентните производи со 10% повеќе влажност при готвењето за неверојатно вкусни оброци. Длабока тава за готвење,

Cocotte cinnamon-дл. тава за готвење (oval 29см)

19,000.00 ден
9 пати поефикасна од конкурентните производи со 10% повеќе влажност при готвењето за неверојатно вкусни оброци. Длабока тава за готвење,

Cocotte-длабока тава за готвење (oval 23см)

11,395.00 ден
9 пати поефикасна од конкурентните производи со 10% повеќе влажност при готвењето за неверојатно вкусни оброци. Длабока тава за готвење,

Cocotte-длабока тава за готвење (oval 31см)

19,238.00 ден
9 пати поефикасна од конкурентните производи со 10% повеќе влажност при готвењето за неверојатно вкусни оброци. Длабока тава за готвење,

Cocotte-длабока тава за готвење (round 20см)

10,553.00 ден
9 пати поефикасна од конкурентните производи со 10% повеќе влажност при готвењето за неверојатно вкусни оброци. Длабока тава за готвење,