Showing 1–12 of 151 results

Show sidebar
Close

Angelo – соларник

1,190.00 ден
Соларник во форма на ангел, направен од полиран никел. Висина: 7 cm.
Close

Aqua Ice bucket and tongs- сад за мраз

1,096.00 ден
Aqua Ice bucket and tongs- сад со штипка за мраз Транспарентен, пластичен сад за мраз. На дното од садот се
-30%
Бела
Виолетова
Зелена
Сина
Close

Aqua-Прибор за јадење 24 парчиња

4,430.00 ден 3,101.00 ден
Aqua- Прибор за јадење 24 парчиња Прибор за јадење со квалитетен, тежок челик и обоени рачки.Идеален за шарени и елегантни
Close

Art&Cafe-6кафени лажички 10.5cm

636.00 ден
Art&Café – сет од 6 кафени лажички 10.5 cm Сет од 6 кафени лажички кои се едноставно идеални за сладолед
Close

Bangle – сет од 2 садови

2,990.00 ден
Сет од сад за послужување на шеќер и сад за крем или течност, кои се рачно обоени. Дизајнот вклучува и
Close

Bela-прибор (30 парчиња)

14,368.00 ден
Високо квалитетен модерен и елегантен сет од 30 парчиња прибор за јадење изработен кој се карактеризира со агилност и практичност.
Бела
Сина
Црвена
Close

Belle Epoque-Прибор за јадење 24парчиња

4,190.00 ден
Belle Epoque- Прибор за јадење 24парчиња Код: 2908.0000 Секое парче од приборот е направено од високо квалитетен нерѓосувачки челик по
Close

Blob – сет од 3 чинии

2,290.00 ден
Сет од 3 парчиња чинии за сервирање, направени од нерѓосувачки челик, полиран со ефект на рефлексија. Исклучително стилски, а воедно
Close

Cocoon – повеќенаменски сад

2,890.00 ден5,990.00 ден
Повеќенаменски сад, направен од нерѓосувачки челик и полиран со ефекти на рефлексија. Има разноврсна намена во однос на употребата: за
Close

Crescent – сад за овошје

1,990.00 ден2,990.00 ден
Сад за овошје направен од метал, во темно кафеава боја. Бројните поединечни парчиња се поврзани во една целина, додека не
Close

Deco – сет од 2 садови

2,390.00 ден
Сет од сад за послужување на шеќер и сад за крем или течност, кои се рачно обоени. Визуелно се карактеризира
Close

Diabolo – сад за бибер

1,190.00 ден
Сад за бибер, направен од хромиран, црн никел. Висина: 7 cm.