Showing 1–12 of 75 results

Show sidebar
-70%
Светло зелена
Сива
Сина
Транспарентна
Close

Axis – сет од 3 вазни

4,900.00 ден 1,470.00 ден
Овај сет од 3 округли, стаклени, сини вазни може да се ротира и постави под било кој агол на својата
Close

Balloon – вазна

1,949.00 ден2,490.00 ден
Balloon вазните се достапни во две големини, поединечно или како дуо. Во корпусот направен од челик обложен со прав, отворите
Close

Bangle – вазна (в:18 цм)

4,190.00 ден
Модерна вазна за цвеќиња, направена со рачна изработка на стаклото. Висока е 18 цм, а широка е 16 цм. Помеѓу
Close

Bangle – вазна (в:20 цм)

2,690.00 ден
Модерна вазна за цвеќиња, направена со рачна изработка на стаклото. Висока е 20 цм, а широка е 8 цм. Помеѓу
Close

Bangle – вазна (в:30 цм)

5,990.00 ден
Модерна вазна за цвеќиња, направена со рачна изработка на стаклото. Висока е 30 цм, а широка е 14 цм. Помеѓу
Close

Bella – вазна

1,990.00 ден2,990.00 ден
Вазна со класична, едноставна форма, која е идеална за било која локација. Направена е од полиран, нерѓосувачки челик. Ја има
Close

Bouquet – вазна

4,490.00 ден
Вазната Bouquet е инспирирана од поставеноста на цветовите во цветните градини, па така тие изгледаат како да се наместени како
Close

Circle – кружна вазна

6,990.00 ден
Кружна, стаклена вазна, која е поставена на две алуминиумски, полирани бази. Најдобра стабилност може да се постигне доколку вазната до
Close

Decade – вазна

4,860.00 ден6,990.00 ден
Вазна изработена од стакло, со странични детали, од хромиран алуминиум. Вазната е минимално подигната над површината и е особено погодна
-30%
Close

Donna – вазна

7,290.00 ден 5,103.00 ден
Вазната е направена од нерѓосувачки челик, кој е полиран со ефект на рефлексија. Чистиот дизајн и невообичаената форма се главни
Close

Dot – вазна

3,590.00 ден
Вазна направена од нерѓосувачки челик, исполиран со ефекти на рефлексија. Димензија: 15 cm (h)
Close

Esmeralda – вазна

2,390.00 ден4,240.00 ден
Вазната е направена од стакло, со транспарентно/сатенски финиш. Овој уникатен дизајн овозможува вазната да левитира во стаклениот сад. Вазната ја