Showing 1–12 of 30 results

Show sidebar
-30%
Бела
Виолетова
Зелена
Сина
Close

Aqua-Прибор за јадење 24 парчиња

4,430.00 ден 3,101.00 ден
Aqua- Прибор за јадење 24 парчиња Прибор за јадење со квалитетен, тежок челик и обоени рачки.Идеален за шарени и елегантни

Art&Cafe-6кафени лажички 10.5cm

636.00 ден
Art&Café – сет од 6 кафени лажички 10.5 cm Сет од 6 кафени лажички кои се едноставно идеални за сладолед

Bela-прибор (30 парчиња)

14,368.00 ден
Високо квалитетен модерен и елегантен сет од 30 парчиња прибор за јадење изработен кој се карактеризира со агилност и практичност.
Бела
Сина
Црвена
Close

Belle Epoque-Прибор за јадење 24парчиња

4,190.00 ден
Belle Epoque- Прибор за јадење 24парчиња.  Секое парче од приборот е направено од високо квалитетен нерѓосувачки челик по целата должина,
Close

Dimple – лажичка за сладолед

749.00 ден
Лажичка за исцрпување на сладолед, со паметен дизајн, така што содржи дел кој спречува капење на сладолед по рачката и
Close

Essence – прибор за јадење (72п.)

11,990.00 ден
Приборот за јадење се состои дури од 72 парчиња (15 различни видови), со висок квалитет, направени од 18/10 нерѓосувачки метал.
Close

Essence – сет од прибор за јадење (30п.)

4,900.00 ден
Материјал: 18/10 нерѓосувачки челик Надворешен финиш: ефект на огледало/рефлексија Одржување: се мие во машина за садови Сетот вклучува 30 парчиња,
Close

Evita – сет од 12 виљушки за торта

790.00 ден
Материјал: нерѓосувачки челик Надворешен финиш: ефект на огледало/рефлексија Одржување: се препорачува рачно миење Должина: 14,5 цм. Висина: 0,20 цм.
Close

Evita – сет од 12 кафени лажички

790.00 ден
Материјал: нерѓосувачки челик Надворешен финиш: ефект на огледало/рефлексија Одржување: се препорачува рачно миење Должина: 14 цм. Висина: 0,20 цм.
Close

FEELING вилушка за десерт

290.00 ден
Беспрекорна комбинација на челик и пластика. Производот е дизајниран да издржи бројни миења во машина за садови, гарантирајќи максимална хигиена.
Hot
Close

Finesse – прибор за јадење (72п.)

12,990.00 ден
Приборот за јадење се состои дури од 72 парчиња (15 различни видови), со висок квалитет, направени од 18/10 нерѓосувачки метал.
Close

Finesse – сет од прибор за јадење (30п.)

5,390.00 ден
Материјал: 18/10 нерѓосувачки челик Надворешен финиш: ефект на огледало/рефлексија Одржување: се мие во машина за садови Сетот вклучува 30 парчиња,