Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Aperto – 5 во 1 отворач на капачиња

590.00 ден
5 во 1 отворач на капачиња од шишиња, конзерви и слично, вклучувајќи ги и капачињата од теглите кои се на

BarWise – компактен отворач на тапи

2,990.00 ден 2,392.00 ден
 • Димензии: H12.7 x W5.7 x D7 cm
 • Се мие рачно.
-22%
Затвори

BarWise – сет од 2 затворачи за шишиња

890.00 ден 690.00 ден
 • Димензии: H21.6 x W10 x D2.6 cm
 • Се мие и суши рачно.
Затвори

BarWise™-сет за отварање шишиња

1,490.00 ден
 • Димензии: BarWise™ Corkscrew - 6.4 x  3 x  13.7cm Magnetic Bottle Opener - 3.1 x 3.1 x 12.5cm
 • Одржување: BarWise™ Corkscrew - рачно чистење со крпа Magnetic Bottle Opener - во машина за садови

BarWise-отворач за тапи

1,190.00 ден 990.00 ден
 • Димензии: 6.4 x 3 x 13.7cm
 • Одржување: рачно чистење со крпа
Затвори

Bottle opener – отварач за тапи

199.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 16 x 4 x 1 цм
Затвори

Cameri – отворач за вино

1,190.00 ден
Отворач за вино изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, со чија помош ќе ги отстраните дури и цврстите плути на шишето
Затвори

Can Do Plus-отварач за конзерви

1,290.00 ден
 • Димензии: 6 x 18 x 5 cm
 • Одржување: се чисти со влажна крпа

Ora – отварач за вино

2,190.00 ден
Отворачот за вино Ora е направен од цинкови легури и нерѓосувачки метал како секундарен материјал. Истиот е исклучително функционален и
Затвори

Sparky – затворач за шише

590.00 ден
Затворач за шише со вино, кој брзо, лесно и што е најважно херметички го затвора шишето, така што комплетно ќе
Затвори

Додаток за шише со автоматско отворање/затворање

390.00 ден
Додаток за шише, кој одговара на секое шише кое има внатрешен отвор со дијаметар од 15 mm до 20 mm,
Затвори

Професионален сет за вино (9 парчиња)

4,800.00 ден
Професионалниот вински сет се состои од 9 парчиња, вклучувајќи отварачи на тапи и генерално на шишето во разни форми, термометар,