Showing 1–12 of 26 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Bamboo pen – пенкало во дрвена кутија

549.00 ден
Стилско пенкало од бамбусово дрво и метал во кутија изработена од бамбусово дрво. За луѓе кои сакаат елегантни, класични работи.
New
Затвори

Black Pencil – молив

89.00 ден
Црниот молив е неизоставен дел од секојдневното работење. Тој е дел од секое пишување, во канцеларија, на училиште, во слободно
New
Alice
Dream Big
Flamingos
Koalas
Llama
Panda
Space
Затвори

Click&Clack – пенкало со две бои

215.00 ден
Click&Clack! Збогатете го несесерот со фантастичното и разнобојно пенкало на Legami! Две бои за два различни стилови, розова и црна
New
Затвори

Colourful Potion – сет од 12 дрвени боички

215.00 ден
Дванаесет дрвени боички во тегла со кои е позабавно да се подвлекува, да се обои и да се пишува, без
New
Затвори

Correction Tape – лента за корегирање

189.00 ден
Повеќе не се грижете доколку направите грешка. Correction Tape сувиот коректор има одлична покривност и се суши толку бргу што
New
Затвори

Crocodile Pen – пенкало

179.00 ден
Еј, крокодил! Исклучително корисен и забавен за употреба, Пенкалото во форма на крокодил има црно мастило и врв со дијаметар
New
Затвори

Don’t Worry – лента за корегирање

249.00 ден
Повеќе не се грижете доколку направите грешка. Don’t worry сувиот коректор има одлична покривност и се суши толку бргу што
New
Cat
Koalas
Panda
Shark
Unicorn
Затвори

Erasable Pen – пенкало

119.00 ден
Избришете го стравот од правење грешки, со пенкало со гел за бришење. Користејќи го неговото црно и сино чувствително на

Helicopter пенкало

1,990.00 ден
  • Материјал: метал и никел, огледално исполирано
  • Висина: 4.5 cm
New
Затвори

Hello Summer – пенкало

179.00 ден
Hello Summer ииклучително корисно и забавно за употреба. Пенкалото со розов има црно мастило и врв со дијаметар од 0,5
New
Avocado
Cats
Cherry Bomb
Flamingos
Koalas
Llama
Map
Math
Panda
Pineapples
Stars
Toucan
Затвори

I Used to Be a Newspaper Recycled Paper Pencil – молив

55.00 ден
Јас порано бев весник, сега сум молив кој подвлекува, бои  и пишува. Моливот направен од рециклирана хартија e must have
New
Koalas
Panda
Sloth Power
Unicorn
Затвори

Legami Animals Pencil&Erasers – молив со гума за бришење

159.00 ден
Исклучително корисни и забавни за употреба, моливите се со HB графит и  гума за бришење кој може да се отстрани.