Showing all 7 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Be Sharp – острилка со повеќе димензии

439.00 ден
Создадете ја острината на моливот според вашите потреби … без разлика колку голем или мал е моливот! 5 ниво на
New
Затвори

Carrate Cutter – мини скалпел

179.00 ден
Погоден за прецизно пресекување на која било површина од хартија, идеален е за практична употреба благодарение на малите димензии. Сечилото
New
Затвори

Desktop Pencil Sharpener – острилка

979.00 ден
Паметна и практична алатка за изострување на моливи и боички. Острилката за молив Camera има нагодувач и послужавник што може
New
Затвори

Dinosaur – острилка

215.00 ден
Забавувајте се во изострувањето на сите моливи! Фантастичната острилка за моливи Dino ќе ги “проголта” сите ваши моливи во еден
New
Виолетова
Жолта
Розева
Црвена
Затвори

Flower Power – острилка и гума за бришење

159.00 ден
Flower Power гума за бришење со острилка е задолжително во вашиот асортиман. Острилки за легами со гуми се совршен подарок
New
Затвори

Let’s Rock – острилка и гума за бришење

159.00 ден
Прекрасната Let’s Rock гума за бришење со острилка мора да биде содржана во несесер. Острете и избришете во ритамот на
New
Затвори

Magic Mushroom – острилка и гума за бришење

159.00 ден
Прекрасната црвена гума за бришење со острилка „Волшебна печурка“ . Со гумата за бришење и острилка позабавно е да ги