Голем избор на елементи за спална соба кои идеално ја надополнуваат од брендот Santa Lucia. Релаксирајте се и уживајте во погледот во вашата спална соба. Сите елементи се модуларни, може да се направи композиција по ваша желба. Достапни се во различни димензии и категории на финиши, врз основа на кои цената ќе варира.

 

Golem izbor na elementi za spalna soba koi idealno ja nadopolnuvaat od brendot Santa Lucia. Relaksirajte se i uzivajte vo pogledot vo vasata spalna soba. Site elementi se modularni, moze da se napravi kompozicija po vasa zelba. Dostapni se vo razlicni dimenzii i kategorii na finisi, vrz osnova na koi cenata ke varira.

Showing 1–12 of 21 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

BANKO 2.0

122,063.00 ден
За да ги видите сите финиши кликните тука. Цени: *комода со две фиоки L:578cm H:408cm P:432cm 21336ден. *комода со четири
Затвори

BUMP

120,903.00 ден
Bedside table with 2 drawers L610 – P431 – H431 Dresser with 4 drawers L1266 – P518 – H809 Chest
Затвори

Comp. BS017

229,176.00 ден
OBI MODULES Matt Perla & Ash Oak lacquered CENTO SHELF Ash Oak STREET UPHOLSTERED BED Antracite fabric and Lilla blanket
Затвори

Comp. BS018

140,931.00 ден
OBI MODULES Natural Elm & Matt Iuta lacquered DIVIDER WALL UNITS Iuta and Sabbia lacquered PARENTESI BED ring 50 x
Затвори

Comp. BS021

200,946.00 ден
OBI MODULES Gesso Elm and Matt Platino SCACCO BED ring Tender, Gesso Elm and eco-leather Ferro WARDROBE with Metal Gesso
Затвори

Comp. BS023

186,142.00 ден
OBI MODULES Natural Elm and Matt Iuta lacquered SCACCO BED upholstered ring H 228 eco-leather Kashmir, Natural Elm and eco-leather
Затвори

Comp. BS024

231,063.00 ден
OBI & LIGHT MODULES Matt Iuta lacquered CENTO SHELF Cotto Elm SCACCO SHELF Cotto Elm SCACCO BED upholstered ring H
Затвори

Comp. BS025

225,112.00 ден
OBI MODULES Eco Kashmir SCACCO SHELF Papaia lacquered SCACCO BED upholstered ring H 3208 eco-leather Ferro, Eco Kashmir & eco-leather
Затвори

Comp. NG607 BUMP

120,903.00 ден
Димензии: Bump group Natural Elm / Natural Elm Icaro Bed with 100 x 100 curved ring / Bedside table L.610
Затвори

Gruppo Arco-PTN001

237,231.00 ден
Композицијата вклучува: -кревет -две странични масички/наткасни -тоалетна комода -огледало -гардеробер со две лизгачки врати Димензии: Должина: 275.1см Висина: 253.0см Длабочина:
Затвори

Gruppo Hot-PTN009

229,248.00 ден
Композицијата вклучува: -кревет -две странични масички/наткасни -тоалетна комода -гардеробер со четири лизгачки врати Димензии: Должина: 365.9см Висина: 253.0см Длабочина: 65.3см
Затвори

POLDO 2.0

87,489.00 ден
За да ги видите сите финиши кликнете тука. Цени: *комода со две фиоки L.587 – H.466 – P.415 17344ден. *комода