Нега на кожа е ритуал кој секојдневно треба да се практикува. Така ќе ја направите кожата независна од било каков вид на шминки.

Секојдневната хидратација на кожата Ви ја овозможуваме преку Aria џебниот дифузер. Aria користи ултразвук и ултрасоничка моќ, која ги распрскува микро честичките од активните состојки. Ја храни и хидрира кожата, впивајќи ги многу побрзо и поефикасно.

Aria може да се комбинира со Face Mist, хидрантната козметика, за подобри резултати. Face Mist може да се користи на лице и тело и е со антиалергиски состав. Face Mist е во 2 варијанти: Алое Вера и Роза – растенија добро познати по нивните антиоксидантски својства.

Nega na kozha e ritual koj sekojdnevno treba da se praktikuva. Taka kje ja napravite kozhata nezavisna od bilo kakov vid na shminki.

Sekojdnevnata hidratacija na kozhata Vi ja ovozmozhuvame preku Aria dzebniot difuzer. Aria koristi ultrazvuk I ultrasonichka mokj, koja gi rasprskuva mikro chestichkite od aktivnite sostojki. Ja hrani I hidrira kozhata, vpivajkji gi mnogu pobrzo I poefikasno.

Aria mozhe da se kombinira so Face Mist, hidrantnata kozmetika, za podobri rezultati. Face mist mozhe d ase koristi na lice I telo I e so antialergiski sostav Face mist e vo 2 varijanti: Aloe Vera I Roza – rastenija dobro poznati po nivnite antioksidantski svojstva.

Showing all 11 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Aria – џебен дифузер

1,990.00 ден
Било каде и било кога, направете го секојдневенот ритуал за нега на лице. Со помош на Aria, вашата дневна хидратација
New
Затвори

Bobby Pins – сет од 20 шноли

99.00 ден
5 различни бои: pastel green, pastel pink, blue, black pearl, and gold pearl.

Bye Bye Frida – сет од 4 мини пинцети за веѓи

359.00 ден
Чао чао Фрида! Сетот без кој нема да можете да живеете! 4 мини пинцети со различни совети за секоја потреба!
New
Cat
Dreamcatcher
Panda
Затвори

Chill Out – гел маска за очи

489.00 ден
Прекрасната маска за спиење Chill Out  е идеална за да одвоите момент и да го откриете повторно тоа фантастично чувство
New
Unicorn
Whale
Затвори

Hand Cream – крема за раце

359.00 ден
Крема за раце во форма на еднорог со мирис на Magic Cherry.
New
Cactus
Mermaid
Panda
Затвори

Magic Kiss – балсам за усни

239.00 ден
Magic Kiss е неодолив балсам за усни во различни форми и различни вкусови.
New
Затвори

Nail Dryer – сушалка за нокти, Panda

590.00 ден
*Батериите не се вклучени.
New
Затвори

Nails Before Males – сет од 3 турпии за нокти

249.00 ден
Секогаш сте во потрага по совршените алатки за вашиот маникир? Со фантастичниот сет Nails Before Males од Legami ќе добиете 3
New
After Rain
Cat
Donuts
Ladybugs
Panda
Unicorn
Затвори

Nice Hair – чешел со огледалце

290.00 ден
Џебниот чешел со огледало е идеален начин да се грижите за Вашиот изглед каде и да сте. Шарени и тренди,