Showing 1–12 of 30 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

3 во 1 – острач за ножеви

790.00 ден 595.00 ден
Острач кој содржи три нивоа: дијамантска површина, која всушност најпрво ги измазнува оштетените ножеви и ги подготвува за острење, подоцна

Bloom – сад за готвење на пареа

990.00 ден 595.00 ден
 • Материјал: висока квалитетна пластика и ногарки од силикон
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free
-39%
Светло зелена
Сива
Затвори

Caddy – организер за во кујна

1,290.00 ден 790.00 ден
 • Димензии: 20 x 13.5 x 11.5 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
-35%
Бела
Сива
Затвори

Connect – цедач за садови

1,990.00 ден 1,290.00 ден
 • 1990 1290

 • Димензии: 44.5 x 29 x 10.5 cm
-50%
Затвори

Deep savarin – куглов

990.00 ден 495.00 ден
Класичниот калап – Savarin Cake 22 см е флексибилен, не леплив и лесно одржлив сад. Специјалниот дизајн и зајакнатата структура
-50%Sold out
Бела
Сива
Затвори

DrawerStore – организер за лажици и виљушки

495.00 ден990.00 ден
 • Димензија: 39.8 x 11.4 x 5.8 cm
 • Одржување: рачно миење и чистење со сува крпа
-50%
Duo 5 piece Knife Block Set - сет од 5 ножеви
Затвори

Duo 5 piece Knife Block Set – сет од 5 ножеви

3,990.00 ден 1,990.00 ден
Duo 5 piece Knife Block Set – сет од 5 ножеви кои со својот ненаметлив изглед совршено ќе се вклопат

Duo Expandable dish rack – цедач за чинии и прибор

1,990.00 ден 1,490.00 ден
Овој разноврсен цедач за чинии и прибор ви овозможува лесно и брзо проширување на вашиот простор за сушење. По потреба

Eclipse – тава за печење

2,990.00 ден 1,690.00 ден
Тава совршена за здраво готвење, чија основата е дизајнирана за енергетско ефикасно готвење и рамномерна распределба на топлината. Не содржи
-40%New
Затвори

Eclipse – тенџере (24 см)

2,990.00 ден 1,790.00 ден
Материјал: алуминиум Внатрешност: нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Основа: индукциска Одржување: се препорачува рачно миење Висина: 15 см Капацитет:  6,6 литри Дијаметар: 24 см
-50%
Затвори

Eclipse Wokpan 28cm – вок тава

2,380.00 ден 1,190.00 ден
 • Материјал: алуминиум
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Дијаметар: 28 цм
-36%
Затвори

Finesse – прибор за јадење (72п.)

13,990.00 ден 8,990.00 ден
 • Материјал: 18/10 нерѓосувачки метал
 • Одржување: се мие во машина за садови