Приказ на еден резултат

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Carrybag frame – кошница

2,990.00 ден
  • Апсолутна класика
  • Ткаено со три пати повеќе фини нишки. Овој робустен материјал има особено софистициран и уникатен изглед
  • Цврста алуминиумска рамка
  • Склоплива рачка од мека гума
  • 1 ZIP џеб внатре
  • Цврсто дно
  • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода