Каде и да патувате, секогаш со вас носите минимум еден несесер. Несесерите се дел од секое патување или краток престој за викенд. Организација на шминки, креми, како и гелови, шампони се неизоставен дел од секоја козметика.
Силиконот како материјал, го прави овои несесери уникатни.Силиконот е непропустлив, не се лизга и отпорен е на високи температури.
Освен силиконските, целиот асортиман се состои од тренди и модерни несесери, идеални и за секојдневието.
Различните дезени се идеални за сите девојки, но секако се достапни и во бои за мажи.

Kade i da patuvate, sekogas so vas nosite minimum eden neseser. Neseserite se del od sekoe patuvanje ili kratok prestoj za vikend. Organizacija na sminka, kremi, kako i gelovi, samponi se neizostaven del od sekoja kozmetika. Silikonot kako materijal, go pravi ovie neseseri unikatni. SIlikonot e nepropustil, ne se lizga i otporen na visoki temperaturi. Osven silikonskite, celiot asortiman se sostoi od trendi i moderni neseseri, idealni i za sekojdnevieto. Razlicnite rezeni se idealni za site devojki, no sekako se dostapni i vo boi za mazi.

Showing 1–12 of 14 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
-25%
Затвори

Babycase – несесер за бебе

1,790.00 ден 1,343.00 ден
 • Два засебни џебови за креми, цуцла и друго
 • Внатрешна еластична лента за чување на бебешки марамчиња
 • Голем џеб за пелени
 • Одделна подлога што може да се пере
 • Одделна торбичка со стегање за чување на валкана облека
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на вода
-30%
Затвори

Case 1 – несесер

490.00 ден 343.00 ден
 • Организатор за сите намени за козметика и други мали предмети
 • Отварање со ZIP патент
 • Внатрешна постава
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
Затвори

Multicase – несесер

790.00 ден
 • Шарен и бесконечно корисeн;: за во училиште, канцеларија или за козметички производи
 • 1 рамен џеб со патент
 • 2 внатрешни џебови
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Tech pouch – несесер

1,199.00 ден
Димензии (cm): 14 x 11,5 x 22
Затвори

Toiletbag – несесер

1,190.00 ден1,390.00 ден
 • Само отворете го и закачете го: дома или на пат!
 • 1 голема главна преграда со 4 дополнителни џебови
 • 2 џебови во капакот
 • Кука за суспензија
 • Огледалото може да се прицврсти навнатре
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
-25%
Затвори

Toiletbag kids – детски несесер

893.00 ден1,190.00 ден
 • Детски несесер за патувањата, но и за дома
 • Главна мрежа со 3 држачи, 1 zip џеб, преграда и еластичен држач
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на вода
Затвори

Toiletbag S kids – несесер за деца

990.00 ден
 • Детски несесер за патувањата, но и за дома
 • Главна мрежа со 3 држачи, 1 zip џеб, преграда и еластичен држач
 • Плоча со името во внатрешноста
 • Голем шармантен животински симбол од предната страна
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на вода
Затвори

Toiletbag XL – несесер

1,790.00 ден
 • Ткаено со три пати повеќе фини нишки, овој материјал има особено софистициран и уникатен изглед
 • 1 голема главна преграда  4 дополнителни џебови
 • Дополнителен џеб со патент на предната страна
 • 3 затворени џебови на капакот
 • Јамка за закачување
 • Огледалото може да се постави во внатрешноста
 • Материјал: полиместер со врвен квалитет, отпорен на вода
Затвори

Travelcase canvas – несесер

1,390.00 ден
 • Придружник за сите патувања
 • Погоден несесер од платно со стил
 • Совршен како комплет со overnighter
 • Пространа главна преграда
 • 4 внатрешни џебови, од кои едниот има поплочен отвор
 • 3 џебови однадвор
 • Материјал: висококвалитетно платно, обложено од едната страна
Затвори

Travelcosmetic – несесер

990.00 ден1,190.00 ден
 • Стабилeн и удобeн благодарение на интегрираните метални прегради
 • 1 ZIP џеб внатре
 • Лента за рака
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
Затвори

Travelcosmetic XL – несесер

1,390.00 ден
Колку е поголем, толку подобро: Travelcosmeti XL – несесер кој е еден вид асистент за стајлинг, со смели надворешни вредности.
-50%New
Air Balloons
Air Mail
Cactus
Camera
Panda
Pineapples
Travel
Tropical
Unicorn
Затвори

Zipper Pouch – несесер

369.00 ден 185.00 ден
Овој производ е делумно изработен од R-PET (рециклиран PET), синтетичко влакно добиено од рециклирање на пластика. Секое бранување на површината на производот се должи на специјалниот метод на обработка.