Showing all 8 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Funktion – грил-тава

1,990.00 ден
Грил тава со димензии 28 cm x 28 cm, изработена од алуминиум, со индукциска база и дводелен нелеплив слој, кој
Затвори

Gem – тава за скара (28см)

3,490.00 ден
  • Материјал: алуминиум
  • Одржување: се мие рачно
  • Дијаметар: 28 см

Grill plate-скара

6,626.00 ден
Пригответе месо со автентичен вкус на скара, на Вашиот шпорет за многу брзо време. Благодарение на дизајнот и материјалот од
-26%
Затвори

HOLM – грил-тава

2,690.00 ден 1,990.00 ден
Скара изработена од мат емајлирано, леано железо, со димензии 28 x 28 x 4,6 cm. Плочата е погодна за пржење

HOLM – скара

2,690.00 ден
Скара изработена од мат емајлирано, леано железо, со димензии 39 x 25 cm. Плочата е погодна за пржење на месо,
-46%
Затвори

Leo – тава (28 см)

2,390.00 ден 1,290.00 ден
Главни карактеристики: Материјал: алуминиум Внатрешност: нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Рачка: неотстранлива Основа: индукциска Одржување: се мие во машина

Morsø – грил-тава

6,450.00 ден 4,515.00 ден
Грил-тава изработена од леано железо, со дијаметар од 28 cm. Плочата е погодна за пржење на месо, зеленчук, риба и
-33%
Затвори

Square – грил тава

2,990.00 ден 1,990.00 ден
Тавата е погодна и за конвенционални плочи и за индукциска плоча. Високи перформанси и привлечно стилизиран дизајн. Иновативните облоги на