Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

C’rush – модла за мраз

490.00 ден
Модла за мраз изработена од 100% платинест силикон, кој е BPA Free. Ставете вода, поставете ја модлата во замрзнувач и
Затвори

Ice Block Diamond – сет од 2 модли за мраз

590.00 ден
Послужете водка, виски или било кој друг пијалок на оригинален начин. Ако сте обожавател на коктели и разни пијалоци сега

Ice Block Sphere – сет од 2 модли за мраз

890.00 ден
Послужете водка, виски или било кој друг пијалок на оригинален начин. Ако сте обожавател на коктели и разни пијалоци сега
Бела
Црна
Затвори

Ice Box – сад за мраз

1,190.00 ден
Направете, складирајте и послужете коцки мраз – се во еден сад. Бидете спремни за гости и сопствено уживање во секое
Тиркизна
Транспарентна
Затвори

Ice sphere- модла за мраз

490.00 ден
Додадете посебен изглед на Вашите пијалоци, дизајнирани да бидат споделени со Вашиот партнер, пријатели, фамилија итн. со оваа специјална модла
Светло зелена
Тиркизна
Црвена
Затвори

Industrial Ice Cube – модла за мраз

490.00 ден
Модла со чија помош ќе направите 32 коцки мраз за ваше освежување. Изработен е од SBS термо гума и полипропилен,
Светло зелена
Сина
Затвори

QuickSnap Plus-сад за мраз

690.00 ден
  • Безбедно за користење, BPA Free
Затвори

Rectangular Ice Cube Tray – модла за мраз

295.00 ден
Модла со чија помош ќе направите 14 коцки мраз, во форма на правоаголници за ваше освежување. Изработен е од SBS
New
Club Tropicana
Shine Bright
Затвори

Reusable ice cubes – реупотребливи форми за мраз

369.00 ден
- 16 обоени коцки во различни форми - Ставете ги коцките во замрзнувач неколку часа пред употреба - Издржлива пластика - Предполнето со вода - Повеќекратно користење: препорачливо е рачно да се мие производот без употреба на абразивни детергенти што може да го оштетат - Не ги миете во машина за миење садови - Материјал: пластика, вода
Затвори

Round Ice Cube tray – модла за мраз

295.00 ден
Модла со чија помош ќе направите 18 коцки мраз, во форма на мали топчиња за ваше освежување. Изработен е од
New
Map
Panda
Penguin
Затвори

Sos Feel Better – торбичка за мраз

489.00 ден
Торбичката за мраз од Legami е практична, стилска и лесна за транспорт, носете ја со вас на работа, кога патувате или ја одржувате при рака во слободно време. Оригинална идеја за подароци. Димензии: Ø 15 cm, в: 6 cm - 350 ml