Производите во категоријата музика од KARES Group е она што му е потребно на секој млад, урбан и модерен човек. Со нив ќе постигне совршено опуштање со омилената песна.

Големиот избор на слушалки и звучници во категоријата овозможува секој да го најде она кое му одговара на неговите карактеристики.

Можеби сте во постојано движење и денот Ви е неверојатно исполнет со активност? Одберете безжични, спортски блутут слушалки со држач. А, тоа можеби ќе биде водоотпорен звучник кој без проблем ќе може да го поставите во вашата бања додека се туширате.

Доколку ви се потребни слушалки кои изгледаат елегантно, дискретно, а тоа не го компензира квалитетот на звукот, одберете класични безжични слушалки за музика.

Можеби совршениот избор за Вас се класичните слушалки со меки перничиња. Или, еколошки изработените звучници кои се во согласност со принципите на одржливиот развој.

Најголем дел од слушалките и звучниците достапни во KARES Group имаат интегрирани контроли. Тие возможуваат полесно и побрзо управување со музиката, како менувањето на песната или прилагодување на јачината на звукот.
Голем дел од слушалките и некои од звучниците доаѓаат со интегрирани микрофон кои овозможува нивно користење и за телефонски повици.
Muzika | Slusalki | Slusalki za muzika | Slushalki | Slushalki za muzika | Gejmerski slusalki| Gejmerski | Bezicni slusalki | Zenski slusalki | Maski slusalki | Detski slusalki | Kvalitet | Kvalitetni slusalki | Mobilen | Zvucnik | Zvucnici | Bluetooth zvucnici | Bluetooth | Vodootporen | Ekoloski | Bezicni | Klasicni | Moderni | Detski | Sovremeni | Kvalitetni | Kvaliteten | Mobilen | Kompjuter | Lap top | Sport | Гејминг | Пренослив | Звучник | Подарок | Водоотпорен | Стилски

Showing 1–12 of 35 results

Show sidebar

Bamboo Free Flow TWS earbuds in case – Безжични слушалки

1,490.00 ден

Bamboo wireless speaker – безжичен звучник

790.00 ден

Bamboo X double speaker – безжичен звучник

3,490.00 ден

BBM – безжичен звучник

990.00 ден

Dakota Bamboo – безжични слушалки

2,690.00 ден

Encore 5W wireless speaker – звучник

1,599.00 ден

Fabric Trend – звучник

990.00 ден

Fhab – безжичен звучник

2,490.00 ден 1,990.00 ден

Funk wireless speaker – безжичен звучник

1,490.00 ден

Fusion – безжични слушалки

1,090.00 ден 927.00 ден

Geometric – безжичен звучник

1,190.00 ден 833.00 ден

Induction – безжичен звучник

2,690.00 ден