КАРЕС КОЛЕКЦИИ

ПРЕПОРАЧАНИ КАТЕГОРИИ

Колекција 2018

Accessories (225)

Ранци, торби, колички (157)

Складирање и чистење (67)

On The Go (за во движење) (159)

За бања (68)

Препорачани производи

Посетете ја нашата продавница и дознајте повеќе.
Најпродавани
 • Најпродавани
 • Препорачани
 • Распродажба
Затвори

Allrounder cross – ташна

1,790.00 ден2,090.00 ден
 • Апсолутно тренди изглед
 • Отстранлив, прилагодлив каиш за рамо со прицврстена кука
 • 2 рачки за носење
 • Отворање со ZIP и интегрирана метална рамка
 • 2 џебови однадвор
 • 3 џебови и еден затворен џеб одвнатре
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, водоотпорен

Reno Insulated – термос 500 ml

1,890.00 ден 1,323.00 ден
Ако барате трендовско, шик шише за вода кое е лесно за употреба Reno Insulated е одлуката која треба да ја
New
Карбон/Црна
Светло сива
Затвори

XD DESIGN Protective Mask Set – заштитна маска

990.00 ден
Заштитната маска на XD Design е направена да се прилагоди на секое лице. Лесен дизајн со три слоја: Предниот слој
Hot
Diamond
Dots
Jacquard
Liberty
Skulls
Морнарско плаво
Розево златна
Карбон
Мермер
Портокалова
Сина
Титаниум
Црвена
Црна
Затвори

Card case BIG STOCKHOLD – паричник

1,890.00 ден1,990.00 ден
Луксузен и иновативен паричник изработен од премиум материјали- за брз и лесен пристап и отварање со една рака. • Компактен
Затвори

Minibag kids – детска ташна

590.00 ден
 • Торба за малите тајни на најмалите
 • Голем шармантен животински симбол од предната страна
 • Лента за на рамо
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен вода
New
After Rain
Bee
Hug Me
Ladybugs
Llama
Map
Owls
Panda
Space
Toucan
Затвори

My Bike Bell – ѕвонче за велосипед

690.00 ден
Додадете стил на вашиот велосипед со забавно и шарено ѕвонче! Велосипедските sвона Legami се зачудувачки стилски и лесно може да
New
Bike Lover
Cherry Bomb
Flamingos
Jungle
Map
Panda
Затвори

Notebook Small – A6 тетратка (линии)

109.00 ден
На секој му треба мала тетратка за запишување мисли, фаќање  спомени и фаќање белешки. Совршено одговара за во канцеларија, училиште
New
Затвори

Air mousepad with 5W wireless charging and USB – подлога за глувче

1,999.00 ден
Вклучувајќи 1,5м кабел. Влез: 5V / 1A; Излез 5V / 1A; Безжичен излез: 5V / 1A 5W.

Bobby Compact & Bobby Bizz

Ранци со заштита од кражби

Bobby Compact и Bobby Bizz ранците ви овозможуваат да ги чувате вашите работи на сигурно и безбедно место за време на патувањата.