Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Decision Maker – Одлучувачот! (игра)

590.00 ден
6 можни одговори што ќе ви помогнат да донесувате одлуки.
New
Затвори

Domino – Домино

590.00 ден
Класичната игра Домино ставена во винтиџ и стилска кутија од Легами. 28 плочки за да се осигурате дека ќе се
New
Затвори

Glass Marbles – џамлии

290.00 ден
Стаклени џамлии, класична игра која никогаш не старее … стаклените џамлии на Легами се уникатна идеја за подароци за играње
New
Затвори

Magic Cube – рубикова коцка

489.00 ден
Енормно забавна винтиџ игра и прекрасна идеја за подароци. Одобрено од Rubik's

Newton’S Cradle – балансирачки топчиња

359.00 ден
Винтиџ предмет што мора да го имате на вашата работна маса. Пет метални топчиња прикачени на две жици. Повлечете ја
New
Затвори

Playing Cards – карти

590.00 ден
Прекрасно и уникатно, со уметнички дела дизајнирани од Марко Марела, картите за играње на Легами се совршени за забавни вечери
New
Koalas
Space
Затвори

Portable Pinball Game – мини флипер

590.00 ден
Забавата е секогаш при рака! Забавувајте се со Винтиџ игрите од Легами! Димензии: д: 17.7 x в: 29 x ш: 1.8 cm
New
Затвори

Tennis Table Set – сет за пинг пон

1,190.00 ден
Сетот вклучува: мрежа, 2 рекети, 3 топки. Нето продолжување: 190 см / 75 ”. Погоден за маси / површини со максимална дебелина од 5 см / 2 ”. Рекети со цврста рачка и мазни гумени површини кои обезбедуваат совршено отскокнување. Погоден и за внатрешна и за надворешна употреба.
New
Затвори

Tumbling Tower Game – друштвена игра

890.00 ден
„Легами“ има на располагање сосема нова верзија на познатата кула „Jенга“. 48 плочки од тули кои се чиста забава. Апсолутно уникатна идеја за подароци. Димензии: д: 7.4 x в: 23.3 x ш: 7.4 cm