Gocce – сад за шеќер со лажичка

665 ден

Chop&Store – рачен секач + капак

1.439 ден

Lemon Tea – капсули чај

199 ден

Infusion – сет од 6 лажички за кафе и сладолед

789 ден

Gocce – сет чаши 250mL, х2

1.380 ден

Latina – држач за лажица

761 ден

Feeling – нож за сирење

349 ден

Feeling – вилушка за десерт

249 ден369 ден

Feeling – нож за путер

249 ден

Tiffany – бокал со ладење

1.790 ден

Grace – сет лажици за салата

690 ден

Grace – сет чаши за еспресо со тацна х6

1.990 ден

Grace – сет чаши за еспресо со тацна х2

799 ден

Power Grip – кујнски ножици

790 ден

Leo – вок тава (24 см)

3.390 ден

Tierra – сет од 3 тегла за складирање

2.790 ден

Tiffany – сад за торта

2.669 ден

Tiffany – сет лажици за салата

495 ден

Le Murrine – сет од 2 длабоки сада, 12 см

1.249 ден

SEASIDE – рамка за слика

1.699 ден1.790 ден

NICK – отварач за шише

990 ден

WALNUT – даска за сирење со капак

2.990 ден

Zone – сет за миење садови

2.390 ден

Lyngby – Шише за вода + 4 чаши

1.290 ден

Lyngby – сет од 6 чаши

1.890 ден

Firenze – сет од 4 чаши за виски

1.490 ден

HOLM – Acacia послужавник

2.290 ден

HOLM – Acacia лажица

645 ден

Blomsterbergs – сет од 4 модли за колачиња

649 ден

Blomsterbergs – Апарат за карамелизирање

2.990 ден

HOLM – Acacia послужавник

1.090 ден

Villa – огледало, црна боја

2.690 ден7.590 ден

Villa – огледало 90×30

4.790 ден

Pallermo – сет од 4 чаши за вино

1.790 ден

Четка за премачкување на храна, 21cm

390 ден

Villa – количка за пијалаци

11.490 ден

Blomsterbergs – кујнска алатка (спатула)

990 ден

Chop2Pot Bamboo – даска за сечење

1.190 ден

Calmo – сет од 4 подметачи, зелена/жолта

279 ден

Caldo – новогодишен украс

135 ден170 ден

Ballarini – сет од 5 тенџериња

14.990 ден

Bambini – детска шолја (крокодил)

390 ден

Caldo – украс, Merry Christmas

340 ден

Caldo – декоративна чинија

300 ден729 ден

Caldo – новогодишен украс, ангел

275 ден1.045 ден

Caldo – декоративна чинија

300 ден729 ден

Neve – лампион, 8 см

170 ден

Neve – украс

280 ден870 ден

Neve – чинија

475 ден1.439 ден

Limited – држач за чајник

553 ден

Caldo – новогодишен украс, Santa Clause

384 ден1.463 ден

Neve – лампион, 8 см

170 ден

Espresso maker set – апарат за еспресо со 6 шолји

2.239 ден

Neve – свеќник

549 ден

Caldo – новогодишен украс, црвена боја

135 ден170 ден

Caldo – длабок сад

1.192 ден1.645 ден

Neve – декоративна чинија

419 ден749 ден

Limited – тегла + модли за колачиња

867 ден

Limited – сет од 2 шолји за чај

659 ден

Caldo – длабок сад

1.192 ден1.645 ден

Neve – порцелански украс, ангел

1.169 ден2.599 ден

WallFix Dryer with Storage Box – сушара, 24m

12.890 ден18.890 ден

HangOn Drying Rack – сушара, 25m

5.690 ден

HangOn Drying Rack – сушара, 20m

4.790 ден

HangOn Drying Rack – сушара, 15m

3.790 ден

Ironing Board D – даска за пеглање, 135×45см, Titan Oval

10.990 ден

Ironing Board – даска за пеглање, 124×45см, Ice Water

10.490 ден

Ironing Board – даска за пеглање, Aqua Bowl

19.990 ден

Ironing Board B – даска за пеглање, Ice Water

9.590 ден

Ironing Board D – даска за пеглање, Morning Breeze

10.990 ден

Ironing Board – даска за пеглање, Spring Bubbles

9.590 ден10.990 ден

Soft Touch Trousers Hanger – закачалка за панталони

819 ден

Ironing Board – даска за пеглање,, Lavender

10.990 ден12.190 ден

Ironing Board – даска за пеглање, Cotton Flower

9.590 ден10.490 ден

Premium Peg Bag – торба за штипки

990 ден

Wash Bags – сет од 3 торби за перење

749 ден

Smart Pegs – сет од 8 штипки

675 ден

Pull-out Drying Lines – жица за алишта

2.790 ден

Laundry Folding Board – даска за диплење

1.490 ден

Taburete M/11 UNE – скала, антрацит

4.590 ден

Escalera BriColor 6 – скала, зелена боја

5.990 ден

Taburete M/2 – скала, зелена боја

2.390 ден

Taburete M/3 – скала, зелена боја

2.990 ден

Centro Planchado – Даска за пеглање

3.990 ден

Centro Planchado K-TRES – даска за пеглање

5.990 ден

Centro Planchado K-TRES – даска за пеглање

5.990 ден

Centro Planchado K-TRES – даска за пеглање

5.990 ден

Centro Planchado K-MINI SURF – даска за пеглање

2.790 ден

Centro Planchado K-SURF – даска за пеглање

7.490 ден

Bevanda – декантер за греено вино

1.869 ден

Calmo – чинија за сервирање

699 ден

Calmo – чинија

790 ден

Calmo – длабок сад

429 ден

Casolare – вазна

999 ден1.390 ден

Bambini – каса за пари

899 ден

Neve – вазна, сива боја

939 ден1.999 ден

Poinsettia – вештачки цвет

199 ден

Brunelli – сет од 2 чаши за црвено вино, 740 ml.

1.090 ден

Poinsettia – вештачки цвет

569 ден

Berry branch – вештачки цвет

649 ден