Најновите производи во Карес

-35%New
Затвори

Holm Pizza сет za пица

6,150.00 ден 3,990.00 ден
Pizza и добро друштво е совршен спој. Комплет за следното печење пица – камена подлога за печење, тркалезна дрвена подлога
New
Затвори

Funktion ренде 20cm

349.00 ден
Компактно ренде изработено е 18/10 нерѓосувачки челик е еден од најпотребните производи во секоја кујна.
New
Затвори

Funktion Salt & Pepper – сет за сол и бибер

1,190.00 ден
Комбинацијата на модерен и традиционален дизајн на мелниците за сол и бибер и нивната издолжена елеганција совршено ќе се вклопат
New
Затвори

Blomsterbergs Frying pan – бакарна тава 20cm

3,490.00 ден
Бакарните тави загреваат многу брзо, ја распоредуваат топлината рамномерно и реагираат на неа многу побрзо од другите тави од друг
New
Затвори

H2O – шише за вода со инфузер

790.00 ден
Со вградениот инфузер, елегантното шише H2O ја претвора водата во здрав пијалок богат со витамини кои доаѓаат од овошјето што
New
Жолта
Сина
Црвена
Затвори

Energy Thermal Travel Mug – преносна чаша

1,290.00 ден
Капацитет: 350 ml. Димензии: Ø8 x в:16,4 cm Материјал: нерѓосувачки челик, PP/PCTA пластика
New
Бела
Сива
Затвори

Energy Thermal Lunch Box – кутија за пренос на храна

1,790.00 ден
Двојниот нерѓосувачки челик на Energy кутијата ја задржува храната топла или ладна до 6 часа. Капачето со систем на завртување
New
Бела
Сива
Затвори

Tidy&Store – сет од 3 гајби

1,290.00 ден
Систем од акрилни гајби со типичен облик на дрвени гајби за овошје. Лесни, стабилни и модуларни, разноврсни и дефинитивно лесни
New
Затвори

Bloomsterberg Tyllesaet – 24 делен сет за декорирање

990.00 ден
24 делови за декорирање со кои имате милион начини како да го украсите следниот десерт.
New
Затвори

HOLM – 3 дрвени гајби

2,990.00 ден
Дрвените гајби на HOLM колекцијата од F&H of Scandinavia ќе внесат рустикален и традиционален момент каде и да бидат поставени.
New
Бела
Црна
Затвори

Guzzini Espresso Machine – кафемат

8,900.00 ден
Спојот на Guzzini и светски најпознатиот производител на кафе, чај и пијалоци Hausebrandt резултира со произведување на мал, компактен, екстремно
New
Затвори

HOLM Kitchen torch – апарат за карамелизирање

2,990.00 ден
Апаратот за карамелизирање е тоа што ви треба доколку сакате да постигнете врвни кулинарски резултати исти такви какви што прават
New
Затвори

HOLM Pizza paddle – лопата за пица

1,490.00 ден
Pizzzaaa. Најдобрата pizza се пече во фурна. Кога е готова треба добра лопата за да се подигне и да се
New
Затвори

HOLM Cocotte – гусено тенџере со дрвена подлога

1,190.00 ден
Доколку сакате здрав начин на готвење на храна тогаш Cocotte тенџерето од леано железо е тоа што ви треба. Доаѓа
New
Затвори

HOLM Frying pan – тава 16cm

1,490.00 ден
Тава за пржење изработена од леано железо е must have во секоја кујна, но и на сите љубители на здрав
New
Затвори

HOLM Mini pan dia. 10 cm – гусена тава со дрвена подлога

690.00 ден
Тава изработена од леано железо, која доаѓа во сет заедно со дрвена даска (јавор), како подлога, што ја прави совршена
New
Затвори

Lyngby Glass Beer mug – кригли за пиво 0.5 л

990.00 ден
4 кригли за пиво идеални за уживање во друштво
New
Кактус зелена
Светло сина
Затвори

Zone Triangles trivet – подметач

790.00 ден
Формите на Zone Triangles ја доловуваат скандинавкста едноставност, но сепак имаат естетската убавина. Zone Triangles и вон употреба изгледаат како
New
Светло сива
Кафеава
Црна
Затвори

Zone Wave Origami – 3D подметач

369.00 ден
3D подметач, изработен од силикон, кој е креиран со инспирација од јапонската вештина позната како оригами. На тој начин, создадени
New
Затвори

Zone Toilet brush head – горен дел од четка за wc

199.00 ден
Заменлив горен дел од WC четките од Zone колекцијата.
New
Светло сива
Петрол зелена
Розева
Сива
Црна
Затвори

Zone Classic Bath mat – патосница 80x50cm

1,490.00 ден
Патосница за во бања изработена од 100% памук.| Димензии: должина 80 цм; ширина 50 цм.
New
Затвори

Paintable placemat – силиконска подлога со 4 маркери

990.00 ден
Забавна силиконска подлога за на маса која може да се обојува, да се брише и повторно да се бои на
New
Окер
Сангрија
Зелена
Црвена
Црна
Затвори

O Eat Lunch Box – кутија за храна

1,790.00 ден
O Eat се преносни, повеќебојни кутии за храна кои настануваат од соработката на О Bag и Guzzini – две компании
New
Затвори

Tierra – прибор за сервирање салата

479.00 ден
Tierra приборот за сервирање салата во целост е направен од 2,6 рециклирани пост-потрошувачки ПЕТ шишиња за вода. Внимателниот избор на
New
Затвори

My Fussion – прибор за јадење 24 пар.

2,990.00 ден
Издолжената форма на My Fussion приборот за јадење го прави поелегантен во споредба со другите прибори. Димензии: 16,8 x 7,5
New
Затвори

Tiffany round tray – послужавник

1,190.00 ден
Транспарентниот кружен послужаник Тифани на себе има пенливи ефекти што го прави модерен и софистициран. Особено идеален ефект има кога
New
Затвори

Playpark – детски сет од прибор за јадење

1,490.00 ден
Забавен и безбеден, детскиот сет од прибор за јадење се состои од: чинија, длабока чинија за супа, чаша и прибор
Затвори

Модла за сладолед – foot, црвена

290.00 ден
Модлa за подготовка на домашен, здрав и природен сладолед. Секоја модла има свој капак, се мие во машина за садови,
New
Жолта
Зелена
Портокалова
Црвена
Затвори

Ice Pop Mold – модла за сладолед

290.00 ден
Модлa за подготовка на домашен, здрав и природен сладолед. Секоја модла има свој капак, се мие во машина за садови,
New
Затвори

Tropical Fruit – модла за сладолед, кактус

290.00 ден
Модлa за подготовка на домашен, здрав и природен сладолед. Секоја модла има свој капак, се мие во машина за садови,

Tropical Fruit – модла за сладолед, јагода

290.00 ден
Модлa за подготовка на домашен, здрав и природен сладолед. Секоја модла има свој капак, се мие во машина за садови,

Tropical Fruit – модла за сладолед, лубеница

290.00 ден
Модлa за подготовка на домашен, здрав и природен сладолед. Секоја модла има свој капак, се мие во машина за садови,

Niki – мирис bergamot & iris

399.00 ден
Niki e Вашиот омилен партнер за патување. NIKI ја испушта миризбата кога е во контакт со отворот за воздух на
New
Затвори

Niki – мирис vanilla & patchouli

399.00 ден
Niki e Вашиот омилен партнер за патување. NIKI ја испушта миризбата кога е во контакт со отворот за воздух на
Затвори

Niki – мирис cedar wood

399.00 ден
Niki e Вашиот омилен партнер за патување. NIKI ја испушта миризбата кога е во контакт со отворот за воздух на
New
Затвори

Laundry Perfume BIDOSE – концентриран парфем за во машина за перење

69.00 ден
онцентриран парфем наменет за перење на алишта, погоден за сите видови на ткаенини, бои на алишта и за сите програми
Затвори

Niki – мирис cherry

399.00 ден
Niki e Вашиот омилен партнер за патување. NIKI ја испушта миризбата кога е во контакт со отворот за воздух на
Затвори

Leo – чекан за месо (17cм)

790.00 ден
Чекан изработен од алуминиум во комбинација со мека рачка, наменет за израмнување на парчињата месо и постигнување идеална дебелина, по
Затвори

Leo – сет од 2 кутии за складирање

945.00 ден
 • Материјал: тегли – високо квалитетна пластика капак – полипропилен со силикон
 • Одржување: се мие во машина за садови
Затвори

Leo – тава (32 см)

1,990.00 ден
Главни карактеристики: Материјал: алуминиум Внатрешност: нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Рачка: неотстранлива Основа: индукциска Одржување: се мие во машина за садови Должина: 53 см Висина:
Затвори

Leo Chef’s – нож (14см)

495.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се мие рачно
 • Димензии: 26,5 x 6 x 2 см
Затвори

Leo Santoku – нож (17см)

495.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се мие рачно
 • Димензии: 31,5 x 6,5 x 2 см
-14%
Затвори

Gem – тава за скара (28см)

3,490.00 ден 2,990.00 ден
 • Материјал: алуминиум
 • Одржување: се мие рачно
 • Дијаметар: 28 см

Ron – керамичка скара (33 см)

19,900.00 ден
Материјали: 18/10 нерѓосувачки челик, бамбус, леано железо, керамика Одржување: се препорачува рачно миење Надворешни димензии: 41 x 36 x 57
-26%
Затвори

Ron – керамичка скара (40 см)

34,900.00 ден 25,900.00 ден
Материјали: 18/10 нерѓосувачки челик, бамбус, леано железо, керамика Одржување: се препорачува рачно миење Надворешни димензии: 52 x 54 x 50

Essentials – сет од 6 ножеви

3,150.00 ден 1,790.00 ден
Сетот се состои од 6 ножеви со различна форма, направени од нерѓосувачки челик (x30Cr13) и метални рачки, уредно поставени во

Leo – даска за сечење (44х10см)

995.00 ден 398.00 ден
Бамбусовото дрво е премачкано со растително масло во својата обработка и не се оштетува при допирот со ножевите. Бамбусот е
-40%New
Затвори

Eclipse – тенџере (24 см)

2,990.00 ден 1,790.00 ден
Материјал: алуминиум Внатрешност: нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Основа: индукциска Одржување: се препорачува рачно миење Висина: 15 см Капацитет:  6,6 литри Дијаметар: 24 см
New
Зелена
Црвена
Затвори

I-Bag MF 4.2 Tour Plus – количка за шопинг

6,900.00 ден
I-Bag MF 4.2 Tour Plus е маестралното дело на Rolser. Способноста на рачката да се нивелира ја прави количката најпогодна
New
Зелена
Црвена
Затвори

B Bag – торба за пазарување

790.00 ден
B Bag е создадена да го олесни транспортот на производите или предметите и да додаде стил во секојдневните пазарувања или
Затвори

HOLD&ROLL – Количка за организирање

3,990.00 ден
Количка за организирање која се состои од 3 дела, кои можат да функционираат и одвоено, поставени на 4 тркала. Тркалата
New
Затвори

Tierra – Сад со капак за складирање и сервирање (L)

890.00 ден
Сад со капак, наменет за складирање и сервирање на храна, изработен од BPA Free пластика, која е добиена со рециклирање
New
Затвори

Tierra – Кутија за леб

2,490.00 ден
Кутија за леб изработена од BPA Free пластика, која е добиена со рециклирање на дваесет и седум 100% пост-потрошувачки шишиња
New
Брест
Лешник
Затвори

My Fusion – Подметач

249.00 ден
Подметач за маса, кој е доста практичен и стилски, направен од PVC. Топлината на природните нијанси на дрвото е искористена
-30%
Затвори

Guzzini – сет од прибор за јадење (24 п.)

4,990.00 ден 3,490.00 ден
Сет од 24 парчиња прибор за јадење, изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик AISI 304 (18/10). Приборот ги има оние базични
Затвори

Mirage – држач за салфети

990.00 ден
Држач за салфети изработен од SAN-пластика, кој е специфичен по едноставната, но многу ефектна форма. Може да содржи повеќе од
New
Бела
Транспарентна
Црна
Затвори

Cuvee – универзален држач за шишиња вино

2,490.00 ден
Универзален држач т.е. решетка за шишиња вино со многу елегантен и рафиниран дизајн, со оригинална форма. Изработен е од акрилен

Guzzini – сад за путер

790.00 ден
Елегантен сад наменет за складирање на путер, со многу практичен дизајн. Совршените димензии го прават лесен за употреба и за
Затвори

Servers – сет за сервирање на салати

2,390.00 ден
Сет од сад и две лажици за подготовка и сервирање на салати. Садот има капацитет од 2,5L. Елегантен сад кој
Затвори

Cruet – сет за масло, оцет, сол и пипер

3,490.00 ден
Стаклен сет кој се состои од садови-диспензери за масло и оцет, како и за сол и пипер. Секое од нив
Затвори

Jug – бокал за вода

1,690.00 ден
Бокал за вода, лимунда или сок, со капак и додаток кој служи за ладење на пијалокот. Имено, кога ќе го
Затвори

Сет од 2 термо-чаши со двојно стакло

690.00 ден990.00 ден
Сет од две термо-чаши, изработени од двојно боросиликатно стакло, познато по своите исклучителни изолациони својства. Совршени се за сите оние
New
Затвори

Love – сет од 6 лажички

1,090.00 ден
Сет од 6 мали лажички, изработени од 18/10 нерѓосувачки челик, кои се специфични по декоративниот мотив на крајот на рачката,
New
Затвори

Love – сет од 6 виљушки за десерт

1,090.00 ден
Сет од 6 виљушки наменети за десерт, изработени од 18/10 нерѓосувачки челик, кои се специфични по декоративниот мотив на крајот

Traffic – детски сет од прибор за јадење

1,490.00 ден
Забавен и безбеден, детскиот сет од прибор за јадење се состои од: чинија, длабока чинија за супа, чаша и прибор
New
Затвори

Fashion&Go – торба за ладење на храна

1,490.00 ден
Елегантна и функционална, термичката торба поседува највисоки перформанси за ладење на храна или пијалоци, но и што се однесува до
New
Жолта
Розева
Затвори

Thermal Travel – термос-шише

1,390.00 ден
Термално шише наменето за патување и генерално за моментите кога се наоѓате во движење. Шишето ќе ја одржи температурата на
New
Златна
Сребрена
Затвори

Thermal Travel – термос-шише

1,790.00 ден
Термално шише наменето за патување и генерално за моментите кога се наоѓате во движење. Шишето ќе ја одржи температурата на
New
Затвори

Store&Go – сад за храна

890.00 ден
Практичен сад за складирање на храна, кој ќе може да го понесете со себе каде и да одите. Кутијата за
New
Бела
Розева
Затвори

Store&Go – сет од сад за складирање и прибор за јадење

1,490.00 ден
Практичен сет за во движење кој се состои од сад за складирање на храна и прибор за јадење кој се
New
Бела
Црвена
Затвори

Store&Go – прибор за јадење

790.00 ден
Практичен прибор за јадење кој се состои од лажица, виљушка и нож, сместени во прекрасна заштитна кутија. Сетот ќе може
New
Сива
Црна
Затвори

Fashion&Go – торба/ранец за ладење на храна

1,990.00 ден
Елегантна и функционална, термичката торба (или ранец) поседува највисоки перформанси за ладење на храна или пијалоци, но и што се
New
Зелена
Портокалова
Сина
Затвори

Centerpiece – сад за овошје

1,990.00 ден
Прекрасен декоративен сад наменет за сервирање на овошје, со бела боја на надворешната страна и три разни бои на внатрешната
New
Затвори

Tierra – Сад со капак за складирање и сервирање (XL)

990.00 ден
Сад со капак, наменет за складирање и сервирање на храна, изработен од BPA Free пластика, која е добиена со рециклирање
New
Бела
Жолта
Сива
Затвори

QQ Cuckoo – Часовник

5,690.00 ден
QQ Cuckoo е модерна интерпретација на традиционалниот и добро познат ѕиден часовник кој доаѓа со птица, која пак во одредени

Square – грил тава

2,990.00 ден 1,990.00 ден
Тавата е погодна и за конвенционални плочи и за индукциска плоча. Високи перформанси и привлечно стилизиран дизајн. Иновативните облоги на

Pancake pan – тава за палачинки 26cm

1,990.00 ден 1,390.00 ден
Тавата е погодна и за конвенционални плочи и за индукциска плоча. Високи перформанси и привлечно стилизиран дизајн. Иновативните облоги на
Затвори

Bread Bin – кутија за леб

2,990.00 ден
Оваа кутија за леб е со одличен изглед и лесна за употреба. Има голем капацитет и форма која овозможува природна
New
Затвори

Click&Fresh – тегли за складирање

690.00 ден990.00 ден
Click&Fresh се квадратни  тегли во четири големини. Благодарение на капакот, теглите се херметички затворени и ја зачувуваат свежината на храната
New
Затвори

TIDY&STORE Circle – количка за организирање

8,900.00 ден
Tidy&Store Circle е направена од рециклирана пластика, 100% eco-friendly и е со беспрекорно функционални перформанси. Лесно подвижна благодарение на тркалата,
New
Бела
Крем
Сина
Темно сива
Затвори

Tidy&Store XL – гајба

1,790.00 ден
Aкрилни гајби во облик на традиционални дрвени гајби за овошје. Стабилни, модуларни и лесни за чистење, бидејќи не апсорбираат течности
Sold outNew
Бела
Крем
Темно сива
Затвори

Tidy&Store L – гајба

990.00 ден
Aкрилни гајби во облик на традиционални дрвени гајби за овошје. Стабилни, модуларни и лесни за чистење, бидејќи не апсорбираат течности
Sold outNew
Бела
Крем
Сина
Затвори

Tidy&Store M – гајба

545.00 ден
Aкрилни гајби во облик на традиционални дрвени гајби за овошје. Стабилни, модуларни и лесни за чистење, бидејќи не апсорбираат течности
New
Крем
Темно сива
Затвори

Tidy&Store S – гајба

495.00 ден
Aкрилни гајби во облик на традиционални дрвени гајби за овошје. Стабилни, модуларни и лесни за чистење, бидејќи не апсорбираат течности

Store&More – 3 кутии за фрижидер/замрзнувач/микробранова печка

1,490.00 ден
Херметички кутии со капак, идеални за складирање храна во замрзнувач или фрижидер, загревање во микробранова печка, транспортирање и сервирање во

Colander&Bowl – повеќенаменски сад со цедалка

1,290.00 ден 645.00 ден
Spin&Drain е иновативен, повеќенаменски производ. Споени сад и цедалка за миење, истурање вода, сервирање и, доколку е потребно,  и одмрзнување.
New
Бела
Црвена
Затвори

Perfect Dressing – шише за масло и оцет

790.00 ден
Ергономска форма на шишето ќе Ви овозможи поголема стабилност при ракувањето, а горниот дел ќе се погрижи за поголема чистота
New
Затвори

Chop&Store – сечило и сад за зеленчук

1,390.00 ден
Мануелното сечило за зеленчук Chop&Store е особено лесно за користење благодарение на големата рачка за лесна контрола. Chop&Store е безбеден
New
Затвори

Salad Spinner – сад за салата со цедалка (26cm)

1,390.00 ден
Salad Spinner садот ја врти, мие и суши салатата што сакате да ја подготвите. По завршениот процес можете да ја
New
Затвори

Morsø – тава

6,490.00 ден
Тава со рачки, изработена од леано железо, со дијаметар од 28 cm. Плочата е погодна за подготовка на месо, зеленчук,
New
Затвори

Morsø – грил-тава

6,450.00 ден
Грил-тава изработена од леано железо, со дијаметар од 28 cm. Плочата е погодна за пржење на месо, зеленчук, риба и
New
Затвори

Funktion – Сито за брашно

290.00 ден
Сито за брашно, изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик, со дијаметар од 15 cm. Безбедно е за миење во машина за

Funktion – сечило за зеленчук

1,950.00 ден
Сечило за сецкање на зеленчук, изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Комплетот доаѓа со 5 различни видови на сечила (3 од
New
Затвори

Funktion – сито за брашно

695.00 ден895.00 ден
Сито за брашно, изработено од челик, со мека и пријатна на допир рачка за уште полесна употреба. Може да биде
New
Затвори

Holm – сет за декорација на торти

1,190.00 ден
Декорирајте ги разните десерти со помош на сетот од 18 алатки за обликување и украсување на храна. Тие се специјално

Holm – овален сад

1,990.00 ден
Овално тенџере, односно сад, за подготовка на храна, изработен од мат емајлирано леано железо, со капацитет од 4 литри. Садот

Holm – тава со рачки и даска

990.00 ден
Тава со рачки изработена од леано железо, која доаѓа во сет заедно со дрвена даска (јавор), како подлога, што ја

Holm – тава со даска

690.00 ден
Тава изработена од леано железо, која доаѓа во сет заедно со дрвена даска (јавор), како подлога, што ја прави совршена

Holm – Тава за пржење (26 cm)

1,490.00 ден
Тава за пржење, изработена од леано железо, со дијаметар од 26 cm. Во процесот на создавање се почитувани највисоките здравствени
New
Затвори

HOLM – Корпа за леб

1,490.00 ден
За стилска презентација на вашата трпеза, послужете ги лебот, кифлите или останатите бели пецива во оваа прекрасна корпа за таа

Funktion – грил-тава

1,990.00 ден 1,294.00 ден
Грил тава со димензии 28 cm x 28 cm, изработена од алуминиум, со индукциска база и дводелен нелеплив слој, кој

Lyngby Glas – сет од 4 чаши

1,290.00 ден
Сет од 4 чаши со капацитет од 550 ml, наменети за вода, сок или сличен тип на пијалоци. Елегантниот облик
New
Затвори

Lyngby Glas – сет од 4 чаши за коњак

1,290.00 ден
Сет од 4 чаши со капацитет од 690 ml, наменети за коњак или сличен тип на пијалоци. Елегантниот облик му
New
Затвори

Lyngby Glas – сет од 6 чаши за виски

1,290.00 ден
Сет од 6 чаши со капацитет од 290 ml, наменети за виски, рум или сличен тип на пијалоци. Елегантниот облик
New
Затвори

Blomsterbergs – сет од 4 стаклени садови за сервирање

690.00 ден
Сет од 4 стаклени садови наменети за сервирање на разни сосови или десерти, со дијаметар од 8 cm и висина

Blomsterbergs – подигнат сад за торта

1,790.00 ден
Порцелански сад наменет за сервирање на торти и колачи, подигнат на ниво, за уште поубава и поелегантна визуелна презентација. Има
New
Затвори

Blomsterbergs – сет од 4 садови за сервирање

790.00 ден
Сет од 4 порцелански садови наменети за сервирање на сосови или некои видови на десерти, со должина од 13 cm.
New
Зелена
Сина
Затвори

Bitz – длабок сад

2,990.00 ден
Длабок сад за сервирање изработен од порцелан, која може да биде во магична и сјајна сина или зелена боја од
New
Зелена
Розева
Темно сина
Затвори

Bitz – чинија

3,990.00 ден
Чинија за сервирање изработена од порцелан, која може да биде во магично сина или зелена боја. Прекрасни нијанси кои константно
New
Крем
Розева
Затвори

Nudge – порцелански сет од 3 дела

1,245.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, колекцијата Nudge е изработена од порцелан, доаѓа во две бои, а ќе ве освои на прв
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – чинија

749.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, чинијата од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а ќе ве освои на прв поглед. Станува
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – чинија (28×16 cm)

749.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, чинијата од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а ќе ве освои на прв поглед. Станува
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – чинија (20×11.5 cm)

549.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, чинијата од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а ќе ве освои на прв поглед. Станува
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – мини длабок сад за сос

190.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, повеќенаменската мини длабока чинија од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а ќе ве освои на
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – мала длабока чинија

349.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, повеќенаменската мала длабока чинија од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а ќе ве освои на
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – длабока чинија

549.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, повеќенаменската длабока чинија од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а ќе ве освои на прв
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – чинија за паста

790.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, чинијата за паста од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а ќе ве освои на прв
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – шолја за еспресо

290.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, шолјата за еспресо од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а има капацитет од 80 ml.
New
Крем
Розева
Сина
Затвори

Nudge – шолја

490.00 ден
Бескрајно убава и едноставна, шолјата без рачка од колекцијата Nudge доаѓа во неколку бои, а има капацитет од 330 ml.
Златна
Крем
Светло сина
Сина
Затвори

Södahl – цветен чаршаф за на маса

990.00 ден
Декоративен чаршаф за на маса, со цветен дезен, достапен во неколку бои т.е. варијанти. Изработен е од 100% памук, кој
New
Бела
Петролеј
Затвори

Södahl Comfort Organic – крпа (70×140 cm)

1,290.00 ден
Крпите припаѓаат на Södahl Comfort Organic колекцијата, модели кои ја задржуваат традиционалната форма како и порано, со разни бои, висока