Најновите производи во Карес

New
Placeholder
Затвори

Mini Maxi Rucksack – ранец, zebra

1,190.00 ден
  • Димензии (cm): 30 x 45 x 11
  • Volume: 14 L
New
Затвори

EasyShopping Bag – торба за пазарување, dots

1,190.00 ден
  • Димензии (W x H x D in cm): 32,5 x 38 x 51
  • Волумен: 30 L
Затвори

Workbag canvas – ташна, тегет

3,390.00 ден
Понесете го вашиот лап-топ со стил, во торба направена од природни материјали. Торбата е обложена за максимална заштита, а деталите
New
Go left
Travel
Затвори

Take Me Away – џебен пепелник

159.00 ден
Почитувајте ја околината со џебниот пепелник од Legami, направен од издржлив PVC материјал од надвор и температурно отпорен алуминиум од
New
Карбон/Црна
RB-црвена
Затвори

Led Torch With Magnetic Base – лед светилка

489.00 ден
Прекрасна и практична LED светилка со магнетна основа. Направена од метал, со вклучена екстремно издржлива батерија и можност за прикачување
New
Затвори

Nail Dryer – сушалка за нокти, Panda

590.00 ден
*Батериите не се вклучени.
New
Затвори

Cooling Beer Mug – кригла за пиво

489.00 ден
*Рачно се мие Материјал: PS, EPS, течност за ладење (смеса на вода и алкохол)
New
Затвори

Party Candles – свеќи

249.00 ден
Секоја роденденска торта ги заслужува најубавите Party Candles – свеќи.
New
Затвори

Cable Photo Holder – држач за слики

590.00 ден
Подарете спомени со магнетен држач за 7 фотографии, со штипки во форма на срце.
New
Затвори

Net’N Clean – мини усб правосмукалка

790.00 ден
USB правосмукалка за да ја исчистите вашата тастатура до совршенство. Со вклучена четкичка.
New
Затвори

Bobby Pins – сет од 20 шноли

99.00 ден
5 различни бои: pastel green, pastel pink, blue, black pearl, and gold pearl.
New
Затвори

Love Is The Answer – игра Heart Of Answers

590.00 ден
Љубовта е универзален одговор на сите ваши прашања! Токму затоа нека магичното Legami срце ви даде одговор за вашата иднина
New
Затвори

Music Box – музичка кутија, What a Wonderful World

369.00 ден
Музичките кутии се ретро подарок кои побудуваат посебни емоции и споделуваат неодолив шарм. Поставете ја кутијата на цврста подлога, завртете
New
Затвори

Super Fast Smartphone Wireless Charger – бежичен полнач, vinyl

1,190.00 ден
Моќ: max. 10 W Вклучен USB/USB-C кабел (должина 100 cm) Компактибилност со Qi-enabled паметни уреди, вклучетелно: Apple: од iPhone 8 Samsung: од Galaxy S6 Xiaomi: од MIX 2S Huawei: од Mate 20 Pro / Mate RS Porsche Design Nokia: од Lumia 1520 LG: од V30 / G2 / Lucid 4
New
Затвори

Microscope – микроскоп

790.00 ден
Legami’s преносливиот микроскоп е одлична идеја за подарок за секој љубител на ретро предмети и за вечниот научник. Микроскопот доаѓа
New
Затвори

Focus On 3-In-1 – сет од 3 леќи за сликање

590.00 ден
Направете ги најдобрите фотографии со вашиот мобилен телефон и Focus On. Вклучува три променливи леќи со кои ќе може да
New
Затвори

Nails Before Males – сет од 3 турпии за нокти

249.00 ден
Секогаш сте во потрага по совршените алатки за вашиот маникир? Со фантастичниот сет Nails Before Males од Legami ќе добиете 3
Затвори

Bread Bin – кутија за леб

2,990.00 ден
Димензии: 45,3 x 27,8 x в: 17,9 cm
New
Затвори

Bordeaux Burgundy – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Zurich Navy-Black-Gray – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Munich Navy-Burgundy-Brown – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Hamburg Navy-Beige-Gray – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Biarritz Navy-Green-Beige – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Copenhagen Navy-Red – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Bogota Navy-Yellow – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Rome Navy-Orange – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Athenes Navy-White – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Sydeny Navy-Green – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Geneva Navy-Burgundy – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Helsinki Navy-Blue – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Lyon Blue-Beige – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Florence Brown – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

NewYork Gray – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Lisbon White – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Dubai Beige – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Brussels RED – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Amsterdam Orange – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Los Angeles Yellow- ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Edinburgh Green – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Montreal Blue – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

Paris Navy Blue – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Затвори

London Black – ремен

2,990.00 ден
Елегантно,  софтифицирано и со стил. L A  B O U C L E Единствениот ремен кој ќе Ви биде некогаш
New
Cookie
Heart
Panda
Vinyl
Затвори

Set of Bag Clips – сет од 6 штипки за кеси

249.00 ден
Во сетовите срце, нота и панда се достапни 6 штипки. Во сетот колаче се достапни 4 штипки.
New
Flamingos
Panda
Pinguin
Unicorn
Затвори

Something To Remember – Magnetic Whiteboard – табла за пишување

590.00 ден
Таблата доаѓа со соодветен маркер.
New
Затвори

15 Number Puzzle – сложувалка

390.00 ден
Влезете во светот на повеќечасовната забава со 15 Puzzle сложувалката од Legami, каде целта на играта е да ги подредите
New
Затвори

Pin Art 3D Imprint – игра

890.00 ден
Pin Art, класична ретро, креативна игра од Legami! Со оваа игра од 80тите ќе имате забава со часови. Нејзиниот уникатен
New
Aquarius/Водолија
Aries/Овен
Cancer/Рак
Capricorn/Јарец
Gemini/Близнаци
Leo/Лав
Libra/Вага
Pisces/Риби
Sagittarius/Стрелец
Scorpio/Шкорпија
Taurus/Бик
Virgo/Девица
Затвори

Count Your Lucky Stars – шолја

690.00 ден
Материјал: New Bone China porcelain, сертифициран за безбедност при контакт со храна и пијалоци, за миење во машина за садови и за подгревање во микробранова печка. Дијаметар: 10 cm Капацитет: 350 ml
New
Затвори

Correction Tape – лента за корегирање

189.00 ден
Повеќе не се грижете доколку направите грешка. Correction Tape сувиот коректор има одлична покривност и се суши толку бргу што
New
Затвори

Bike Lock – Бројчаник за велосипед

790.00 ден
Прилагодливи комбинации од 4 броеви. Отпорен на вода и сечење. Материјали: ABS, zinc, polyester exterior, PVC central part, железна надворешност.
-40%
Затвори

Clause – новогодишен украс, 26 см

1,990.00 ден 1,190.00 ден
Откријте го вашето чувство за елеганција со овој празничен украс! Mодерната изведба на традиционалните фигури го нагласува елегантниот дизајн. Не размислувајте двапати
Затвори

Yo-Yo – Jo-jo игра

390.00 ден
Безвременска класика. Ова Yo-Yo со LED сијалици кои се активираат и менуваат бои додека го вртите создава вистинско ретро шоу.
New
Бела
Црна
Затвори

4-Port Usb Hub – USB станица со 4 порти

590.00 ден
Оваа USB станица е паметна и практична hi-tech алатка која може да ја понесете со себе си насекаде. Има 4
New
Затвори

Whoopee cushion – воздушно трик-перниче

290.00 ден
Направено е од гума, по притиснувањето само се надувува и е со дијаметар од 16 cm.
New
Hangover
Jungle
Travel
Затвори

Sleep Mask – Маска за спиење

390.00 ден
Дали светлината Ве спречува да спиете? Кога патувате, во вашиот сопствен кревет или каде и да треба да се одморите,
New
Petrol
Pink Bloom
8P03 Blue
Black
Затвори

Mini Touchscreen Pen – пенкало

369.00 ден
Компактибилно со сите екрани на допир.
New
Затвори

Don’t Worry – лента за корегирање

249.00 ден
Повеќе не се грижете доколку направите грешка. Don’t worry сувиот коректор има одлична покривност и се суши толку бргу што
New
Затвори

Hands Up – држач за телефон со магнет

590.00 ден
Поддржува тежина до: 300 g Материјал: silicone, ABS, magnet
New
Затвори

Bike Phone Holder – Држач за телефон за велосипед

590.00 ден
Со ова парче од Bikeaholic collection имајте го секогаш при рака вашиот мобилен телефон, без разлика дали ја користите вашата омилена апликација, слушате музика или одговарате на повици. Bike Phone Holder е направен од издржлив, долготраен силикон и се монтира за миг на секаков тип на велосипед. Наменет за екрани со димензии: min. – max. 4.7”-6”
New
Затвори

4 in a Line – 4 во ред

890.00 ден
4 во ред, е фантастична игра која секој момент со вашите блиски ќе го направи позабавен. Како се игра: 1.
New
Car
Cat
Fourleaves
Heart&Arrow
House
Mini Human Boy
Mini Human Girl
Motorbike
Затвори

Lucky Chain – Привезок за клучеви

359.00 ден
Совршениот подарок е оној кој примателот ќе го понесе насекаде со него, токму затоа подарете забавен привезок за клучеви.
Затвори

Eggi – сечило за јајца

790.00 ден
Со EGGI можете да исечете тврдо варени јајца на половина, шестини и секако на мали вкусни парчиња. Детали: за сечење
Затвори

Pomcut – сечило за компир

1,290.00 ден
Со острата мрежа за сечење на POMCUT, можете да споменете вкусен помфрит и крцкави стапчиња за сирова храна за кратко
Затвори

X-Plosion – сет за сол и бибер

4,890.00 ден
Иновативната мелница X-PLOSION® комбинира модерен дизајн, супериорна технологија и креативна кулинарска уметност. Опремено со импресивна мелница за прецизност CYCLONE®, меле
Затвори

X-Plosion M – мелница за сол или бибер

2,390.00 ден
Иновативната мелница X-PLOSION® комбинира модерен дизајн, супериорна технологија и креативна кулинарска уметност. Опремено со импресивна мелница за прецизност CYCLONE®, меле
Затвори

X-Plosion S – мелница за сол или бибер

1,590.00 ден
Иновативната мелница X-PLOSION® комбинира модерен дизајн, супериорна технологија и креативна кулинарска уметност. Опремено со импресивна мелница за прецизност CYCLONE®, меле
New
Cactus
Christmas Tree
Heart
Raindeer
Stars
Unicorn
B034723 Flamingo
Затвори
Затвори

BBQ gloves – ракавици за скара

1,990.00 ден
Кога станува жешко на скара, се користат црни ракавици за скара направени од висококвалитетен велур! Детали: Велур со висок квалитет
Затвори

Asia – ренде

1,490.00 ден
Компирите се рендаат со сечилата изработени од јапонски челик со висока јачина. Но, и краставици, моркови, тиквички, модри патлиџани и
Затвори

X-Plosion – тегла за сол и зачин

1,890.00 ден
Теглата од колекцијата камени производи од серијата за дизајн X-PLOSION® ја зачувува свежината и целосниот вкус на зачини, миризливи билки
New
Затвори

Lookin’ Sharp – Кутија за контактни леќи

290.00 ден
Lookin’ sharp кутијата за контактни леќи е идеална за да ги понесете вашите леќи на безбеден, игиенски и стилски начин
New
Avocado
MARSHMALLOW
Panda
Rocket
Затвори

USB DRIVE 3.0 – 16GB

990.00 ден
Максимален пренос на податоци: 5 Gbit/s Write speed: 21 MB/s Read speed: 100 MB/s max. Компактибилност: Windows 7/Vista/8/10 and macOS Безбедна температура за ракување: 0°C to 60°C
Adventure
After Rain
Map
Meow
Затвори

No Smoking! – кутија за цигари

290.00 ден
Оригинална идеја за подарок со изработка со висок квалитет. Понесете ги со сител вашите цигари и заштитете ги од влијанијата
Затвори

X-Plosion – мелница за чили

2,290.00 ден
Со стилската мелница за чили X-PLOSION® може да разгори вистински огномет од силна топлина и егзотични ароми. Нејзиното екстра остро
New
Карбон/Црна
RB-црвена
Затвори

Music Note – инфузер за чај

590.00 ден
Наменет за рачно одржување!
New
Затвори

Rosso Legami Wine Set Small – сет за вино

599.00 ден
Сите додатоци се од нерѓосувачки челик.
New
Затвори

Analogue Travel Alarm Clock – часовник

790.00 ден
Батериите се вклучени. Материјал: Мат метал и пластика
Затвори

X-plosion – сад за зачин

990.00 ден
Убавиот помошник во кујната со двојна употреба: стаклено тело со херметички затворен капак ја зачувува целосната арома на миризливи зачини
Затвори

Rancho – сет од 6 ножеви

7,290.00 ден
Без разлика дали е печено говедско или ребро око, мазното сечило на ножот за стек го прави совршено исечен. И
Затвори

Future – сад за сламки за во машина за садови

790.00 ден
Ништо не му пречи на повторното уживање во свежо цедени сокови, смути и сл. Детали: За 25 сламки за пиење
Bang!
Boombox
Dinosaur
Flash
Koalas
Panda
Pineapple
Rocket
Затвори

My Super Power Bank – преносна батерија

1,190.00 ден
Никогаш не дозволувајте батеријата на паметниот телефон да се потроши на 1%! Само она што ви треба за да го
New
Avocado
Panda
Petrol
Travel
Затвори

Super Fast Smartphone Wireless Charger – бежичен полнач

1,190.00 ден
Не дозволувајте повеќе батеријата на паметниот телефон со 1% да ве уценува! Дополнете ја вашата моќност со Super Fast, безжичен
Затвори

Churchill – матарка

1,780.00 ден1,990.00 ден
Со матарката CHURCHILL, стилски ќе уживате во оние убави капки што течат. Тоа е совршен придружник за ловечки патувања, пешачење
Затвори

Lighthouse – приврзок

1,190.00 ден
Каде има светилник, има и начин. Не само морепловците беа во можност да ги ценат овие некогаш неопходни обележја за
Затвори

Hamburger dropper – тег, украс

990.00 ден
Во ерата на е-пошта, билтени и апликации, ракописни писма и разгледници се скапоцена вистинска стока што мажите и жените навистина
Затвори

Cap – држач за селотејп

2,390.00 ден
Дизајн на масивниот свиткан капак – во комбинација со полираното сребрено огледало и црната основа.  Држачот за селотејп се залага
Затвори

Cap – канцелариски перфоратор

2,990.00 ден
Дизајн на масивниот свиткан капак – во комбинација со полираното сребрено огледало и црната основа.  Канцеларискиот перфоратор се залага за
Затвори

Malo stress killer – челични топчиња, “Luxury Version”

1,190.00 ден
На луѓето им треба релаксација! И ништо не е подобро да се стори тоа отколку со Malo stress killer. 200-те
Затвори

Elephant – држач за книги

5,890.00 ден
Сакате книги, добар дизајн и покрај тоа, имате разиграна смисла за хумор? Ако се применуваат сите овие, држачите Elephant се
Затвори

Fleuron – сад за овошје

2,390.00 ден2,990.00 ден
Нота на природата – мешавината на аголен индустриски изглед и органската сферична форма е токму она што му ја дава
Затвори

Water – чинија за овошје

2,990.00 ден
Чинија со овошје WATER е моделиран според парче од рајот: сонце, благ ветре и нежно сурфање на океанот искрено искра
Затвори

Theo – организер за на биро

3,990.00 ден
Како што се бара од канцелариски организер, Theo обезбедува уредност на секое работно биро. Во кафеавите анодизирани кутии, практично сите
Затвори

Elbphilharmonie – сет за сол и бибер

3,790.00 ден
  • Изработени од полиран нерѓосувачки челик
  • Димензии: висина 9 см
Затвори

Extravaganza – сложувалка глобус

4,690.00 ден9,990.00 ден
Ова парче дизајн со право го заработи името EXTRAVAGANZA. Не само што љубителите на сложувалка се восхитени, туку и глобетротерите
Затвори

Scala – пепелник

2,990.00 ден
Запрашани за нивната локација од соништата, Кохиба, Монтекристо и Ко сигурно би избрале пепелник за пури SCALA што ги споделува
Затвори

Candelabra – држач за свеќи

9,999.00 ден
Една свеќа? Или три? Можеби пет? Или да се вратиме на само еден? За сите вас кои треба да ја
New
Затвори

Hobby Horse – играчка, Unicorn

990.00 ден
Забавна детска играчка во форма на еднорог со уши кои свират по притиснување. Забава за цел ден!
New
Затвори

Reusable bamboo drinking straw – сет од 6 дрвени сламки за пиење

249.00 ден
Еко-алтернатива за пластичните сламки за пијалоци  од издржлив и долготраен бамбус. Овие сламки се безбедни да се мијат во машина
-21%
Затвори

Eclipse – тава со капак 26 см

1,890.00 ден 1,490.00 ден
Материјал: алуминиум Внатрешност: нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Основа: индукциска Одржување: се препорачува рачно миење Висина: 6,5 см Капацитет:  3.2 литри Дијаметар: 26 см
Затвори

Eclipse – тенџере 26 см

1,490.00 ден
Материјал: алуминиум Внатрешност: нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Основа: индукциска Одржување: се препорачува рачно миење Висина: 12 см Капацитет:  3.2 литри Дијаметар: 26 см
New
Затвори

Elevate Nylon Slotted Spoon – лажица

699.00 ден
Иновативна алатка за готвење со внимателно дизајнирана рачка што оневозможува валкање на површината каде ја оставате лажицата при готвењето. Elevate™
New
Затвори

Sink Organisation Set – сет од цедач и сад за течен сапун

4,990.00 ден
Димензии на извлечен:   52.7 x  36.4 x 16.1 cm Димензии на собран:  32 x  36.4 x  16.1 cm
New
Затвори

Silicone Scraper – спатула

399.00 ден
Силиконска шпатула за нанесување на крем врз пандишпан. Шпатулата да се мие рачно со неутрално средство. Димензии (cm): 12.7 x
New
Корална
Тиркиз
Затвори

Insulated Bottle To Go 300 ml и 500 ml – термос, тиркиз

1,190.00 ден1,390.00 ден
Достапни капацитети: 300 mL и 500 mL
New
Затвори

TWS earbuds in charging case – безжични слушалки

2,249.00 ден
Бесконечна слобода со бежични слушалки со можност за полнење во преносната кутија со батериски капацитет од 350 mAh Исклучително лесни
New
Затвори

Liberty wireless earbuds – безжични слушалки, црна боја

1,190.00 ден
Бесконечна слобода со бежични слушалки со батерија од 35 mAh со можност за полнење во преносната кутија со батериски капацитет
New
Кактус зелена
Карбон/Црна
Сина
Затвори

Wheat straw and bamboo sunglasses – очила за сонце, зелена боја

490.00 ден
Модерни, стилски и еколошки очила за сонце изработени од бамбус со UV 400 заштита.  
New
Затвори

Marmory Combi Set Black – сет од 8 парчиња

6,990.00 ден
Садовите за јадење од колекцијата Marmory се направени од порцелан имитирајќи мермер. Благодарение на ова, садовите ги задоволуваат очите со
New
Затвори

Reusable bamboo travel cutlery set – прибор за јадење

349.00 ден
Еко-алтернатива за пластичниот прибор за јадење од издржлив и долготран бамбус. Овој прибор е безбедно да се мие во машина
New
Затвори

Encore 5W wireless speaker – звучник

1,599.00 ден
Моќен звучник од 5W со стилски транспарентен дизајн. Батеријата од 1200 mAh овозможува слушање на музика и до 5 часа
New
Затвори

Ontario 5W wireless charging stand – безжичен полнач

1,299.00 ден
Уживајте во паметно дизајнирана работна средина со прикладниот wireless полнач изработен од ABS и 100%  природен бамбус. Полначот е 5W
New
Затвори

Arcade Zone – игра

1,295.00 ден
Димензии (cm): 8.5 x 6.8 x 15.3
New
Затвори

Arcade Mini – игра

795.00 ден
Димензии (cm): 5.7 x 5.7 x 9.5
New
Затвори

Tech pouch – несесер

1,199.00 ден
Димензии (cm): 14 x 11,5 x 22
New
Светло сива
Тегет
Затвори
New
Карбон/Црна
Светло сива
Затвори
New
Карбон/Црна
Тегет
Жолта
Светло сина
Затвори

Casual – Ранец

490.00 ден
Димензии (cm): 38 x 14 x 25
New
Затвори

RPET – ранец, 15.6″

1,490.00 ден
Димензии (cm): 43 x 10 x 30
New
Затвори

Urban Bumbag – торба за појас

1,790.00 ден
Големина (cm): 16,5 x 6 x 35,5
New
Затвори

Ornare – вештачки цвет, 85 см

899.00 ден
Направете домашна оаза со цветовите од колекцијата Ornare. Овие цветови се апсолутно задолжителен детаљ кој мора да го имате во
New
Затвори

Ornare – вештачки цвет, 61 см

479.00 ден
Направете домашна оаза со цветовите од колекцијата Ornare. Овие цветови се апсолутно задолжителен детаљ кој мора да го имате во
New
Затвори

Ornare – вештачки цвет, 70 см

699.00 ден
Направете домашна оаза со цветовите од колекцијата Ornare. Овие цветови се апсолутно задолжителен детаљ кој мора да го имате во
New
Затвори

Ornare – вештачки цвет, 92 см

649.00 ден
Направете домашна оаза со цветовите од колекцијата Ornare. Овие цветови се апсолутно задолжителен детаљ кој мора да го имате во
New
Затвори

Ornare – вештачко цвеќе, 70 см

949.00 ден
Направете домашна оаза со цветовите од колекцијата Ornare. Овие цветови се апсолутно задолжителен детаљ кој мора да го имате во
New
Затвори

Ornare – украс, златна боја

1,395.00 ден1,749.00 ден
Достапен дијаметар: 25 cm и 35 cm
New
Затвори