Нашиот асортиман на ножеви, виљушки и лажици поради својот квалитет и изглед овозможува  да стане и декор кој често ќе сакате да го поставувате на маса.

За секојдневна употреба или за посебни моменти. Кај нас ќе најдете комплети на ножеви, комплети на лажици и комплети на виљушкиi, поединечно. Но и комбинирани сетови – есцајг. Најголемиот сет брои дури 72 парчиња. Во нашите продавници ќе ги најдете најпознатите европски брендови Villeroy&Boch, BergHOFF и F&H of Scandinavia. Преку нивните ексклузивни колекции на есцајг Vivo, Finesse и Villa ќе внесете елеганција и луксуз на вашата трпеза.

Nashiot asortiman na nozhevi, viljushki I lazhici poradi svojot kvalitet I izgled ovozmozhuva da stane I dekor koj cheshto kje sakate da go postavuvate na masa.

Za sekojdnevna upotreba ili za posebni momenti. Kaj nas kje najdete kompleti na nozevi, kompleti na lazici I kompleti na viljuski, poedinechno. No I kombinirani setovi – escajg. Najgolemiot set broi duri 72 parchinja. Vo nashite prodavnici kje gi najdete najpoznatite evropski brendovi Villeroy&Boch, BergHOFF I F&H of Scandinavia. Preku nivnite ekskluzivni kolekcii: Vivo, Finesse I Villa kje vnesete elegancija I luksuz na vashata trpeza.

Прикажувам 1–12 од 13 резултати

Show sidebar

12pcs dinner knife set QUARDO – сет ножеви

995 ден

Bambini – детски прибор за јадење, 4п.

2.390 ден

Bambini – детски прибор за јадење, 4п.

2.390 ден

Feeling – вилушка за десерт

249 ден369 ден

Feeling – нож за путер

339 ден

Feeling – нож за сирење

349 ден

Finesse – прибор за јадење (72п.)

11.990 ден

Finesse – сет од прибор за јадење (30п.)

4.790 ден

Gocce – сет од 6 лажички за кафе

549 ден

Infusion – сет од 6 лажички за кафе и сладолед

849 ден

My Fussion – прибор за јадење 24 пар.

3.290 ден3.990 ден

Rancho – сет од 6 ножеви

5.947 ден