Категоријата корисни електронски алатки е соврешно место да најдете забавен, а истовремено и корисен подарок за вас или некој близок.

КАРЕС во овој сегмент Ви презентира исклучителна селекција на алатки кои може да ви го олеснат секојдневието. Во најмала рака да го направат позабавно или возбудливо.

KARES како и во останатите и во оваа категорија презентира производи со исклучителен квалитет од светски познати брендови.

Пронајдете ја вашата совршена ламба за биро, паметна светилка, како замена за стандардните сијалици или USB стик.

Со категоријата корисни алатки организирајте го вашето работно место или канцеларија со организер за кабли, USB фен за тастатура (дувач).

Светло за читање, леќи за камера, за вашиот мобилен телефон да стане вашиот главен уред за фотографирање и Touch пенкало се дел од оваа богата палета.

Некои од новите производи вклучуваат и навлажнувач за воздух со можност за дезинфекција. Дезинфекција на воздухот се спроведува со интегрирана УВ технологија.

Можеби совршениот производ за вас е пренослив мерач на рачен багаж (куфер) со што секаде ќе патувате со сигурност.

А, греачот за чаша може да го подарите на личноста која секогаш е подготвена за топол пијалок.

Greac za casa | Greach za casha | Ventilator | Dzeben ventilator | USB kabel | USB priklucok | Organizer | Organizacija na kabli | Organizer za kabli | Lamba za rabotna | Lamba za biro | Lamba za masa | Stolna lamba | Merac za bagaz | Vaga za bagaz | Merac za vlaga | Vlaznost | Meteroloska stanica | Столна ламба | Вага за багаж | Вага

Прикажувам 1–12 од 23 резултати

Show sidebar