Проверен квалитет на огромен спектар на додатоци и accessories за мобилен телефон од KARES кои ќе Ви го олеснат секојдневието.

Во оваа категорија се сместени два сегменти:

За автомобил (Електронски уреди и додатоци за во автомобил)
Преносни батерии и полначи

Преносните батерии за мобилен телефон кои КАРЕС ги нуди се со проверен квалитет и соодветствуваат на европските стандарди. Воедно, овие батерии располагаат со голем капацитет. Овој капацитет на преносните батерии може да биде и до 10000 mAh.

Голем број од преносните батерии се иновирани со сегмент за безжично полнење што овозможува да ја користите батеријата и без присуство на кабел.

Затоа, полнете го вашиот телефон со леснотија. Новите преносни батерии и полначи ќе обезбедат полн капацитет на вашата батерија. Било каде и било кога. Воедно станува збор за напредна и безбедна технологија на полначи за телефони и останати мобилни уреди.

Во однос на бежично полнење покажуваат висока компактибилност. Компатибилни се со новите верзии на Android и iPhone.

Што се однесува до бежичните полначи, изработени се од врвни материјални соодветни за сечиј стил на живот.

Благодарение на иновативни производи од делот за автомобил ќе можете да имате опуштено возење. Производите во оваа категорија се фокусирани на тоа да бидат униварзални.

Така што за вашиот автомобил ќе имате универзален држач за телефон, продолжен кабел за полнач за задно седиште, безжичен полнач кој истовремено има функција на држач, па и прочистувач за воздух.

Za mobilen telefon | Prenosni baterii | Power Bank | PowerBank | Bezicni polnaci | Prenosni polnaci | WiFi polnac | Polnac | Bezzicni |Bezzhicni| Бежични полначи | Батриски ламби |Polnaci | Elektronski uredi | Telefon | Mobilen | Polnac za telefon | Polnac za mobilen | Polnac za telefon | Baterija za telefon | Батерија | Преносна батерија | Полнач

Прикажувам 1–12 од 32 резултати

Show sidebar

10.000 mAh Wireless Powerbank – безжичен, преносен полнач (10W)

4.490 ден

Air ‘N Go – футрола за безжични слушалки

590 ден

Always Together – врвка за телефон

489 ден

Bamboo desk organizer 5W wireless charger – Организатор за на маса

1.990 ден

Calgary bamboo 5W wireless charger with pen holder – организатор за на маса со полнач

1.990 ден

Fiko wireless charging portfolio A4 with powerbank – Организер со преносна батерија

4.490 ден

Focus On 3-In-1 – сет од 3 леќи за сликање

590 ден

Gravity car phone holder – држач за телефон

399 ден

Hands Up – држач за телефон со магнет

590 ден

Link Up – сет од 4 кабелчиња за полнење

590 ден

My Super Power Bank – преносна батерија (2600 mAh)

893 ден

Ontario 5W wireless charging stand – безжичен полнач

1.690 ден