Звучници те достапни во KARES Group е она што му е потребно на секој млад, урбан и модерен човек. Со нив ќе постигне совршено опуштање со омилената песна.

Големиот избор на звучници овозможува секој да го најде она кое му одговара на неговите карактеристики.

Можеби сте во постојано движење и денот Ви е неверојатно исполнет со активност? Тогаш, одберете водоотпорен звучник кој без проблем ќе може да го поставите во вашата бања додека се туширате, а ќе Ви овозможи и да одговарате на повици.

Љубител сте на се што изгледа префинето, елегантно и тренди, а не сакате да ја компензирате функционалноста? Одберете звучници со неверојатен квалитет на звук, а изработени од несекојдневни материјали. Можеби тоа е текстилен материјал, а можеби е некоја природна суровина како дрво или метал.

Можеби совршениот избор за Вас се еколошки изработените звучници кои се во согласност со принципите на одржливиот развој. Овие звучници се изработени од рециклирани материјали, бамбус и други еко-суровини.

Најголем дел од звучниците достапни во KARES Group имаат интегрирани контроли. Тие возможуваат полесно и побрзо управување со музиката, како менувањето на песната или прилагодување на јачината на звукот.
Голем дел од нив доаѓаат со интегрираниот микрофон кои овозможува нивно користење и за телефонски повици.

Muzika | Slusalki | Zvucnik | Zvucnici | Bluetooth zvucnici | Bluetooth| Slusalki | Vodootporen | Ekoloski | Bezicni | Klasicni | Moderni | Detski | Sovremeni | Kvalitetni | Kvaliteten | Mobilen | Kompjuter | Lap top | Sport | Гејминг | Пренослив | Звучник | Подарок | Водоотпорен | Стилски

Прикажувам 1–12 од 19 резултати

Show sidebar

Baia 10W wireless speaker – звучник

3.990 ден

Bamboo X double speaker – безжичен звучник

3.490 ден

Encore 5W wireless speaker – звучник

1.599 ден

Fabric Trend – звучник

1.290 ден

Nevada Bamboo – безжичен звучник

2.990 ден

Portable Mini Radio – Преносно мини радио

795 ден

Pump Up The Volume – мини безжичен звучник

1.190 ден

Singing In The Shower – безжичен звучник

1.190 ден

Soundboom speaker – Водоотпорен безжичен звучник

2.490 ден

Swiss Peak 4 in 1 – уред за надворешна употреба

3.490 ден

Urban Vitamin Berkeley IPX7 waterproof 10W speaker – звучник

5.490 ден

Urban Vitamin Hayward IPX7 waterproof 5W speaker – звучник

3.490 ден