Производите во категоријата музика од KARES Group е она што му е потребно на секој млад, урбан и модерен човек. Со нив ќе постигне совршено опуштање со омилената песна.

Големиот избор на слушалки и звучници во категоријата овозможува секој да го најде она кое му одговара на неговите карактеристики.

Можеби сте во постојано движење и денот Ви е неверојатно исполнет со активност? Одберете безжични, спортски блутут слушалки со држач. А, тоа можеби ќе биде водоотпорен звучник кој без проблем ќе може да го поставите во вашата бања додека се туширате.

Доколку ви се потребни слушалки кои изгледаат елегантно, дискретно, а тоа не го компензира квалитетот на звукот, одберете класични безжични слушалки за музика.

Можеби совршениот избор за Вас се класичните слушалки со меки перничиња. Или, еколошки изработените звучници кои се во согласност со принципите на одржливиот развој.

Најголем дел од слушалките и звучниците достапни во KARES Group имаат интегрирани контроли. Тие возможуваат полесно и побрзо управување со музиката, како менувањето на песната или прилагодување на јачината на звукот.
Голем дел од слушалките и некои од звучниците доаѓаат со интегрирани микрофон кои овозможува нивно користење и за телефонски повици.

Muzika | Slusalki | Slusalki za muzika | Slushalki | Slushalki za muzika | Gejmerski slusalki| Gejmerski | Bezicni slusalki | Zenski slusalki | Maski slusalki | Detski slusalki | Kvalitet | Kvalitetni slusalki | Mobilen | Zvucnik | Zvucnici | Bluetooth zvucnici | Bluetooth | Vodootporen | Ekoloski | Bezicni | Klasicni | Moderni | Detski | Sovremeni | Kvalitetni | Kvaliteten | Mobilen | Kompjuter | Lap top | Sport | Гејминг | Пренослив | Звучник | Подарок | Водоотпорен | Стилски

Прикажувам 1–12 од 19 резултати

Show sidebar

Bamboo X double speaker – безжичен звучник

3.490 ден

Dakota Bamboo – безжични слушалки

2.690 ден

Fabric Trend – звучник

1.290 ден

Fusion – безжични слушалки

927 ден

Me&You – сплитер за слушалки

590 ден

Nevada Bamboo – безжичен звучник

2.990 ден

Pump Up The Volume – мини безжичен звучник

1.190 ден

Singing In The Shower – безжичен звучник

1.190 ден

Soundboom speaker – Водоотпорен безжичен звучник

2.490 ден

Swiss Peak 4 in 1 – уред за надворешна употреба

3.490 ден

Swiss Peak ANC earbuds – безжични слушалки

3.599 ден

TWS earbuds in charging case – безжични слушалки

2.249 ден