Категоријата на производи „електронски уреди“ од KARES Group нуди неверојатен спектар на најразлични алатки и уреди за олеснување на секојдневието.

Во оваа категорија секој може да најде нешто кое му е потребно. Од преносни батерии, до слушалки и безжични звучници, држачи за мобилен телефон и подлоги за лап топ компјутери. Глувчиња, mouse pad подлоги, организери за кабли и безжични полначи се само уште некои производи присутни во оваа богата категорија.

Со преносните батерии нема да се грижите кога ќе заборавите да го наполните вашиот мобилен телефон.
Вашиот компјутер ќе Ви биде благодарен кога детално ќе го исчистите со USB алатките за чистење на електронски уреди.
Имате можност да ја направите вашата канцеларија ултра функционален простор во кој ќе работите и уживате. Ова може да се постигне со бројните, достапни безжични полначи кои имаат функција и на организери за на маса.
А сегментот корисни алатки од категоријата електронски уреди ќе Ве воодушеви со вариететот на достапни алатки. Од USB вентилатор, прочистувач за воздух, навлажнувач за воздух, па се до мини правосмукалка и метеролошка станица.

Meteroloska stanica – Mili pravosmukalka – Prenosni baterii – Polnac – Polnach – Polnaci – Polnachi – iPhone – Samsung – Xiaomi – Huawei

Прикажувам 1–12 од 126 резултати

Show sidebar

10.000 mAh Wireless Powerbank – безжичен, преносен полнач (10W)

4.490 ден

4-Port Usb Hub – USB станица со 4 порти

590 ден790 ден

5W wireless charging cork mousepad and stand – подлога за маус со безжично полнење

1.390 ден

Air ‘N Go – футрола за безжични слушалки

590 ден

Air mousepad with 5W wireless charging and USB – подлога за глувче

1.999 ден

Aluminum 18W 10.000 mAh PD Powerbank – преносна батерија

3.190 ден

Always Together – врвка за телефон

489 ден

Arcade Mini – игра

895 ден

Arcade Zone – игра

1.295 ден

Artic Magnetic 10 W – безжичен полнач

1.099 ден

Baia 10W wireless speaker – звучник

3.990 ден

Bamboo desk organizer 5W wireless charger – Организатор за на маса

1.990 ден