Карес ви нуди луксузни порцелански сетови на шолји, кои се совршени за прослави на отворено или елегантни средби внатре во домот. Со нивниот елегантен и удобен дизајн, шолјите во комплет со тацни се идеални за секој дел од денот. Направени од рачно фарбан порцелан, секоја со посебен дезен, создаваат софистициран елегантен впечаток во вашето опкружување. Шолјите се украсени на рабовите и на рачката со луксузна платина, која веднаш додава допир на софистициран гламур. Секој сет на шолји е спакуван со соодветна кутија, што ги прави совршен подарок за вашите блиски. Достапни во повеќе бои, кои прават соодветна целина со остатокот на колекцијата.

Kares vi nudi luksuzni porcelanski setovi na solji, koi se sovrseni za proslavi na otvoreno ili elegantni sredbi vnatre vo domot. So nivniot eleganten i udoben dizajn, solite vo komplet so tacni se idealni za sekoj del od denot. Napraveni od racno farban porcelan, sekoja so poseben dezen, sozdavaat sofisticiran eleganten vpecatok vo vaseto opkruzuvanje. Soljite se ukraseni na rabovite i na rackata so luksuzna platina, koja vednas dodava dopir na sofisticiran glamur. Sekoj set na solji e spakuvan so soodvetna kutija, sto gi pravi sovrsen podarok za vasite bliski. Dostapni vo povekje boi, koi pravat soodvetna celina so ostatokot na kolekcijata.

Прикажувам 1–12 од 38 резултати

Show sidebar
-25%
Додади во кошничка
Затвори

Bitz – шолја со тацна, 240 мл

593 ден
-30%
Додади во кошничка
Затвори

Bitz – шолја со тацна, 240 мл, бела боја

595 ден
-30%
Додади во кошничка
Затвори

Bitz – шолја со тацна, 240 мл, сива/розева боја

553 ден
Додади во кошничка
Затвори

Bitz – шолја, 300 мл

557 ден
Додади во кошничка
Затвори

Bitz – шолја, 460 мл

697 ден
-30%
Додади во кошничка
Затвори

Bitz – шолја со тацна, 240 мл

553 ден
Изберете опции
Затвори

Count Your Lucky Stars – шолја

690 ден
New
Изберете опции
Затвори

Cup-Puccino – шолја 350ml

729 ден
Додади во кошничка
Затвори

Emozione – шолја со натпис

679 ден
New
Изберете опции
Затвори

Espresso For Two – сет од 2 шолји за еспресо

590 ден
Додади во кошничка
Затвори

Gocce – сет од 2 шолји за еспресо со тацна

1.298 ден
Изберете опции
Затвори

Grace – сет чаши за еспресо со тацна х2

799 ден