Слушалките за музика достапни во KARES Group е она што му е потребно на секој млад, урбан и модерен човек. Со нив ќе постигне совршено опуштање со омилената песна.

Големиот избор на слушалки овозможува секој да го најде она кое му одговара на неговите карактеристики.

Можеби сте во постојано движење и денот Ви е неверојатно исполнет со активност и ќе одберете безжични, спортски слушалки. Спортските со држач нема да дозволат вашата активност да влијае на квалитетот на звук кој го добивате.

Доколку ви се потребни слушалки кои изгледаат елегантно, дискретно, а тоа не го компензира квалитетот на звукот, одберете класични безжични слушалки за музика.

Можеби совршениот избор за Вас се класичните слушалки со меки перничиња. Овие слушалки ќе ви овозможат да ги носите слушалките подолго време, а да го задржите вашиот комфор.

Најголем дел од слушалките за музика достапни во KARES Group имаат интегрирани контроли. Тие возможуваат полесно и побрзо управување со музиката, како менувањето на песната или прилагодување на јачината на звукот.
Голем дел од слушалките доаѓаат со интегрираниот микрофон кои овозможува нивно користење и за телефонски повици.

Muzika | Slusalki | Slusalki za muzika | Slushalki | Slushalki za muzika | Slusalici | Slushalici | Gejmerski slusalki| Gejmerski | Bezicni slusalki | Zenski slusalki | Maski slusalki | Detski slusalki | Kvalitet | Kvalitetni slusalki | Mobilen | Kompjuter | Lap top | Sport | Slusalki za sport | Sport muzika | Гејмерски слушалки | Гејминг | Гејмерски | Гејминг слушалки | Гејмерски слушалки | Безжични слушалки | Модерни слушалки | Безжични

Прикажувам 1–12 од 18 резултати

Show sidebar

Air ‘N Go – футрола за безжични слушалки

413 ден

Dakota Bamboo – безжични слушалки

2.690 ден

Fusion – безжични слушалки

927 ден

Headset – слушалки

1.390 ден

JAM wireless headphone – безжични слушалки

1.390 ден

Me&You – сплитер за слушалки

590 ден

Swiss Peak ANC earbuds – безжични слушалки

3.599 ден

Swiss Peak ANC TWS earbuds – безжични слушалки

1.990 ден

Swiss Peak Pro – безжични слушалки

3.990 ден

Swiss Peak TWS earbuds – безжични слушалки

1.490 ден

TWS earbuds in charging case – безжични слушалки

2.249 ден

TWS earbuds in UV-C sterilizing charging case – безжични слушалки

2.150 ден