Showing all 10 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Analogue Travel Alarm Clock – часовник

790.00 ден
Батериите се вклучени. Материјал: Мат метал и пластика
Затвори

Cap – држач за селотејп

2,390.00 ден
Дизајн на масивниот свиткан капак – во комбинација со полираното сребрено огледало и црната основа.  Држачот за селотејп се залага
Затвори

Cap – канцелариски перфоратор

2,990.00 ден
Дизајн на масивниот свиткан капак – во комбинација со полираното сребрено огледало и црната основа.  Канцеларискиот перфоратор се залага за
New
Затвори

Cutting Line – ножици

479.00 ден
Cutting Line, супер кул ножиците од Legami! Паметен и елегантен асортиман за канцелариски материјал дизајниран за секој што работи во
New
Затвори

Mini Stapler – мини хефталка

269.00 ден
Mini Friends Panda, мини хефталка е неопходен додаток. Практичен со отстранувач на спојници вграден во задниот дел, хефталката.Легами доаѓа со
New
Heart
Pastel
Затвори

Mini Stationery Set – мини канцелариски комплет

369.00 ден
Прекрасен и шарен Mini Stationery вклучува 6 мини додатоци: ножици, обележувач, обележувач на страница, леплива лента со диспензер, спојувач и
New
Жолта
Сина
Црна
Затвори

Teeny-Weeny Tape Gun – пиштол за селотејп

290.00 ден
Супер пригодните диспензери за селотејп на Legami имаат назабен нож за сечење и ергономска рачка. Не само што го добивате
Затвори

Theo – организер за на биро

3,990.00 ден
Како што се бара од канцелариски организер, Theo обезбедува уредност на секое работно биро. Во кафеавите анодизирани кутии, практично сите
New
Затвори

Wooden Calendar And Pen Holder – организер за на биро

790.00 ден
Додадете стил на вашиот дом или работна маса со дрвениот организер за биро. Направен од буково дрво, тој е повеќенаменски