Showing 1–12 of 13 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
-50%
Avocado
Dreamcatcher
Flowers
Map
Sloth Power
Затвори

16 месечен дневник/тетратка 2020/2021 – мал

845.00 ден 423.00 ден
  • Од септември 2020 година до декември 2021 година
  • Внатре: план за годишни одмори, меѓународни празници, возен ред, лични карти и лозинка, месечно планирање до почеток на јануари 2022 година
  • Затворање со еластична трака
  • Тежина на хартија: 80 гр
  • Перфорирани агли
  • Произведено во Италија
New
Cherry Bomb
Flamingos
Jungle
Map
Panda
Затвори

3 In 1 Notebook With Spiral – A4 тетратка

529.00 ден
Карактеристики: Хартија: бела Број на страници: 204 (отстранливi): 68 линии, 68 квадрат и 68 точки Тежина на хартија: 100 g / m2 Хартија од овластени шумски извори Еластично затворање Заден џеб
New
Магента
Виолетова
Розева
Затвори

My Notebook – тетратка (коцки)

590.00 ден
Големина во см (должина x висина x ширина): 9,5 x 13,5 x 1,7 192 страници Содржина Мапа за следење на вашите патувања низ целиот свет Страница за вашите новогодишни резолуции Месечен планер на 12 страници Корисни икони за обележување на времето за секој ден Телефонски адресар Страница за кориснички лични карти и лозинки Покријте со мека СТП кожа Еластичен прицврстувач Обележувач Обележувач на страницата / држач за пенкало Заоблени агли Слонова коска хартија 90 g / m² Хартија од овластени шумски извори
New
Корална
Тиркиз
Затвори

My Notebook – тетратка (линии)

590.00 ден
Големина во см (должина x висина x ширина): 9,5 x 13,5 x 1,7 192 страници Содржина Мапа за следење на вашите патувања низ целиот свет Страница за вашите новогодишни резолуции Месечен планер на 12 страници Корисни икони за обележување на времето за секој ден Телефонски адресар Страница за кориснички лични карти и лозинки Покријте со мека СТП кожа Еластичен прицврстувач Обележувач Обележувач на страницата / држач за пенкало Заоблени агли Слонова коска хартија 90 g / m² Хартија од овластени шумски извори
New
Петрол сина
Зелена
Розева
Затвори

My Notebook – тетратка (празна)

590.00 ден
Малата тетратка на Legami е совршен пријател за во секоја авантура, во канцеларија, во училиште, дома или на одмор. Идеално
New
Сина-сива
Корална
Тиркиз
Затвори

My Notebook Dotted- тетратка (точки)

790.00 ден
Забавувајте се при креирање, оставете ја вашата фантазија и организирајте ги вашите денови и активности благодарение на My Notebook Dotted
New
Air Balloons
Map
Затвори

Notebook Large – B5 тетратка (коцки)

215.00 ден
100 страници споени со конец Хартија: бела Линии: 7 мм Тежина на хартија: 100 g / m² Тетратките Легами се сертифицирани од FSC® (FSC-C154586): хартијата доаѓа од овластени шумски извори Димензии: д: 18.5 x ш: 24.8 cm
New
Cherry Bomb
Flamingos
Jungle
Map
Panda
Stars
Затвори

Notebook Medium – A5 тетратка (линии)

159.00 ден
80 страници споени со конец Хартија: бела Линии: 7 мм Тежина на хартија: 100 g / m² Тетратките Легами се сертифицирани од FSC® (FSC-C154586): хартијата доаѓа од овластени шумски извори
New
Bike Lover
Cherry Bomb
Jungle
Panda
Travel
Затвори

Notebook Medium – А5 тетратка (празна)

159.00 ден
80 страници споени со конец Хартија: бела Линии: 7 мм Тежина на хартија: 100 g / m² Тетратките Легами се сертифицирани од FSC® (FSC-C154586): хартијата доаѓа од овластени шумски извори
New
Bike Lover
Cherry Bomb
Flamingos
Jungle
Map
Panda
Затвори

Notebook Small – A6 тетратка (линии)

109.00 ден
На секој му треба мала тетратка за запишување мисли, фаќање  спомени и фаќање белешки. Совршено одговара за во канцеларија, училиште
New
Cherry Bomb
Flamingos
Jungle
Toucan
Travel
Затвори

Notebook Spiral Large – B5 тетратка со спирала (линии)

325.00 ден
Карактеристики Хартија: бела Број на страници: 200 (отстранлив) Тежина на хартија: 100 g / m² Хартија од овластени шумски извори Еластичен прицврстувач Заден џеб Димензии: ш: 15.5 x д: 21 cm