Се прикажуваат сите 11 резултати

Show sidebar

Blomst – сет од 3 печати за декорирање

390 ден

Blomsterberg – сет за декорација на торти

893 ден

Blomsterbergs – кеси за шприц (50п.)

449 ден

Blomsterbergs – сет од 4 модли за колачиња

649 ден

Decomax – шприц за декорација

1.190 ден

Decopen – шприц за декорација

499 ден

Funktion – сет за декорирање

690 ден

KULINARI – лажици за украсување, 2 ком.

678 ден

Set Decorative Spoon + Cup – алатка за декорирање

999 ден

Blomsterberg Tyllesaet – 24 делен сет за декорирање

990 ден

Blomsterbergs – кујнска алатка (спатула)

990 ден