Слушалките за музика достапни во KARES Group е она што му е потребно на секој млад, урбан и модерен човек. Со нив ќе постигне совршено опуштање со омилената песна.

Големиот избор на слушалки овозможува секој да го најде она кое му одговара на неговите карактеристики.

Можеби сте во постојано движење и денот Ви е неверојатно исполнет со активност и ќе одберете безжични, спортски слушалки. Спортските со држач нема да дозволат вашата активност да влијае на квалитетот на звук кој го добивате.

Доколку ви се потребни слушалки кои изгледаат елегантно, дискретно, а тоа не го компензира квалитетот на звукот, одберете класични безжични слушалки за музика.

Можеби совршениот избор за Вас се класичните слушалки со меки перничиња. Овие слушалки ќе ви овозможат да ги носите слушалките подолго време, а да го задржите вашиот комфор.

Најголем дел од слушалките за музика достапни во KARES Group имаат интегрирани контроли. Тие возможуваат полесно и побрзо управување со музиката, како менувањето на песната или прилагодување на јачината на звукот.
Голем дел од слушалките доаѓаат со интегрираниот микрофон кои овозможува нивно користење и за телефонски повици.
Muzika | Slusalki | Slusalki za muzika | Slushalki | Slushalki za muzika | Slusalici | Slushalici | Gejmerski slusalki| Gejmerski | Bezicni slusalki | Zenski slusalki | Maski slusalki | Detski slusalki | Kvalitet | Kvalitetni slusalki | Mobilen | Kompjuter | Lap top | Sport | Slusalki za sport | Sport muzika | Гејмерски слушалки | Гејминг | Гејмерски | Гејминг слушалки | Гејмерски слушалки | Безжични слушалки | Модерни слушалки | Безжични

Showing 1–12 of 15 results

Show sidebar

Bamboo Free Flow TWS earbuds in case – Безжични слушалки

1,490.00 ден

Dakota Bamboo – безжични слушалки

2,690.00 ден

Fusion – безжични слушалки

927.00 ден

JAM wireless headphone – безжични слушалки

1,390.00 ден

Liberty wireless earbuds – безжични слушалки

1,190.00 ден

Liberty wireless earbuds – безжични слушалки, црна боја

1,190.00 ден

Me&You – сплитер за слушалки

590.00 ден

Ron – плоча за пица (36 см)

3,990.00 ден

Swiss Peak ANC earbuds – безжични слушалки

3,599.00 ден

Swiss peak TWS earbuds – безжични слушалки

2,395.00 ден

TWS earbuds in charging case – безжични слушалки

2,249.00 ден

TWS sport earbuds – безжични слушалки

1,490.00 ден