Звучници те достапни во KARES Group е она што му е потребно на секој млад, урбан и модерен човек. Со нив ќе постигне совршено опуштање со омилената песна.

Големиот избор на звучници овозможува секој да го најде она кое му одговара на неговите карактеристики.

Можеби сте во постојано движење и денот Ви е неверојатно исполнет со активност? Тогаш, одберете водоотпорен звучник кој без проблем ќе може да го поставите во вашата бања додека се туширате, а ќе Ви овозможи и да одговарате на повици.

Љубител сте на се што изгледа префинето, елегантно и тренди, а не сакате да ја компензирате функционалноста? Одберете звучници со неверојатен квалитет на звук, а изработени од несекојдневни материјали. Можеби тоа е текстилен материјал, а можеби е некоја природна суровина како дрво или метал.

Можеби совршениот избор за Вас се еколошки изработените звучници кои се во согласност со принципите на одржливиот развој. Овие звучници се изработени од рециклирани материјали, бамбус и други еко-суровини.

Најголем дел од звучниците достапни во KARES Group имаат интегрирани контроли. Тие возможуваат полесно и побрзо управување со музиката, како менувањето на песната или прилагодување на јачината на звукот.
Голем дел од нив доаѓаат со интегрираниот микрофон кои овозможува нивно користење и за телефонски повици.
Muzika | Slusalki | Zvucnik | Zvucnici | Bluetooth zvucnici | Bluetooth| Slusalki | Vodootporen | Ekoloski | Bezicni | Klasicni | Moderni | Detski | Sovremeni | Kvalitetni | Kvaliteten | Mobilen | Kompjuter | Lap top | Sport | Гејминг | Пренослив | Звучник | Подарок | Водоотпорен | Стилски

Showing 1–12 of 21 results

Show sidebar

Bamboo wireless speaker – безжичен звучник

790.00 ден

Bamboo X double speaker – безжичен звучник

3,490.00 ден

BBM – безжичен звучник

990.00 ден

Encore 5W wireless speaker – звучник

1,599.00 ден

Fabric Trend – звучник

990.00 ден

Fhab – безжичен звучник

1,990.00 ден

Funk wireless speaker – безжичен звучник

1,490.00 ден

Geometric – безжичен звучник

833.00 ден

Induction – безжичен звучник

2,690.00 ден

Nevada Bamboo – безжичен звучник

2,990.00 ден

Ontario 5W wireless charger with speaker – безжичен полнач со звучник

2,790.00 ден

Outdoor speaker 6W – безжичен звучник

3,490.00 ден