Полнете ги вашите телефони со леснотија! Нови преносни батерии и полначи, кои ќе обезбедат полн капацитет на вашата батерија било каде да се наоѓате! Воедно станува збор за најнапредната и најбезбедната технологија на полначи.

Компатибилни се со поновите верзии на Android и iPhone 8 па нагоре. Нивниот капацитет е од 2000 mAh па се до 10000 mAh.

Polnete gi vasite telefoni so lesnotija! Novi prenosni baterii i wireless polaci, koi kje obezbedat poln kapacitet na vasata baterija bilo kade i da se naogjate! Voedno stanuva zbor za najnaprednata i najbezbednata tehnologija na polnaci.

Kompatibilni se so ponovite verzii na Android i iPhone pa nagore. Nivniot kapacitet e od 2000 mAh pa se do 10000 mAh.

Showing 1–12 of 22 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

10.000 mAh Wireless Powerbank – безжичен, преносен полнач (10W)

2,590.00 ден
Издржлива моќност од 10.000 mAh, направена од ABS материјал. Екстерниот полнач поддржува 10W безжично брзо полнење и  USB порт што

Lighthouse – преносна батерија (10000mAh)

2,390.00 ден
Lighthouse powerbank е преносна, литиумска, батерија со единствен дизајн и капацитет од 10000 mAh и вградена LED светилка. Поради својот
New
8 Ball
Avocado
Cactus
Koalas
Затвори

Link Up – сет од 4 кабелчиња за полнење

590.00 ден
4 кабли: USB, Type-C, микро-USB и Lightning Должина на кабел: 8 см Поддржува 1,8 A полнење Не поддржува синхронизација на податоци Компатибилен со повеќето уреди За целите на полнење, USB кабелот може да се вметне во компјутер и/или AC/DC адаптер.
Bang!
Boombox
Dinosaur
Flash
Koalas
Panda
Pineapple
Rocket
Затвори

My Super Power Bank – преносна батерија

1,190.00 ден
Никогаш не дозволувајте батеријата на паметниот телефон да се потроши на 1%! Само она што ви треба за да го

Notos – соларна преносна батерија (2200 mAh)

2,490.00 ден
Notos е преносна батерија кој работи на соларна енергија, направен од цврст алуминиумски прстен. Едноставно, може да се отвори и
New
Затвори

Ontario 5W wireless charging stand – безжичен полнач

1,299.00 ден
Уживајте во паметно дизајнирана работна средина со прикладниот wireless полнач изработен од ABS и 100%  природен бамбус. Полначот е 5W
-50%
Зелена
Сина
Сребрена
Затвори

Slim powerbank – преносна батерија (4000 mAh)

695.00 ден795.00 ден
Slim powerbank е преносна, литиумска, батерија со slim-дизајн и капацитет од 4000 mAh. На самиот производ се наоѓа копчето за
New
Avocado
Panda
Petrol
Travel
Затвори

Super Fast Smartphone Wireless Charger – бежичен полнач

1,190.00 ден
Не дозволувајте повеќе батеријата на паметниот телефон со 1% да ве уценува! Дополнете ја вашата моќност со Super Fast, безжичен
New
Затвори

Super Fast Smartphone Wireless Charger – бежичен полнач, vinyl

1,190.00 ден
Моќ: max. 10 W Вклучен USB/USB-C кабел (должина 100 cm) Компактибилност со Qi-enabled паметни уреди, вклучетелно: Apple: од iPhone 8 Samsung: од Galaxy S6 Xiaomi: од MIX 2S Huawei: од Mate 20 Pro / Mate RS Porsche Design Nokia: од Lumia 1520 LG: од V30 / G2 / Lucid 4
New
Затвори

Swiss Peak – преносна батерија, 8.000 mAh

2,199.00 ден
Swiss Peak преносната батерија од 8.000 mAh е направена од издржлив алуминиум со високо квалитетна литиум-полимерна батерија. Преносната батерија има
New
Затвори

Swiss Peak 4 in 1 – уред за надворешна употреба

3,490.00 ден
Димензии: 36 x 24 x 59 Капацитет на безжична батерија: 4400 mAh Капацитет на безжичен звучник: 18h  
New
Затвори

Universal Worldwide Travel Adapter – адаптер за патување

1,490.00 ден
Паметен и практичен, универзалниот адаптер е компатибилен со повеќе од 150 земји, што го прави важен за секое патување.