Слушањето на музика претставува уште поголемо задоволство со новите слушалки во нашата понуда. Неверојатно меките перничиња ќе ви овозможат да ги носите слушалките подолго време без проблем, а содржат и неколку интегрирани функции.

Истовремено, интегрираните контроли го прават уште полесно менувањето на музиката или прилагодувањето на гласот. Интегрираниот микрофон пак, овозможува да биде користен и за повици.
Slusanjeto na muzika pretstavuva uste pogolemo zadovolstvo so novite slusalki vo nasata ponuda. Neverojatno mekite pernicinja ke vi ovozmozat da gi nosite slusalkite pogolgo vreme bez problem, a sodrzat i nekolku integrirani funkcii.
Istovremeno, integriranite kontroli go pravat uste polesno menuvanjeto na muzikata ili prilagoduvaneto na glasot.
Integriraniot mikrofon pak, ovozmozuva da bide koristen i za povici.

Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Dakota Bamboo – безжични слушалки

2,690.00 ден
Делукс слушалки за оптимално искуство на звук со дизајн кој може да се преклопи и е надополнет со детали од
-25%
Затвори

Fusion – безжични слушалки

1,090.00 ден 818.00 ден
Безжичните слушалки се направени од ABS материјал со продолжена лента за прилагодување на секоја глава. Слушалките се со удобни PU

JAM wireless headphone – безжични слушалки

1,390.00 ден
Димензии: 18,5 x 7,8 x 19 Капацитет на батерија: 5h
New
Затвори

Liberty wireless earbuds – безжични слушалки

1,190.00 ден
Бескрајна слобода и идеално звучно искуство. Liberty wireless earbuds имаат батерија од 35 mAh и може да се полнат со
New
Затвори

Liberty wireless earbuds – безжични слушалки, црна боја

1,190.00 ден
Бесконечна слобода со бежични слушалки со батерија од 35 mAh со можност за полнење во преносната кутија со батериски капацитет
New
Avocado
Camera
Heart
Затвори

Me&You – сплитер за слушалки

590.00 ден
Слитерот за слушалки Me&You авокадо е забавно затоа што можете да ја слушате омилената музика со вашите пријатели користејќи ги

Swiss peak TWS earbuds – безжични слушалки

2,395.00 ден
Почуствувајте крајна слобода додека ја слушате омилената музика со Swiss Peak TWS безжичните слушалки. Едноставно спарете ги двете ABS слушалки
New
Затвори

TWS earbuds in charging case – безжични слушалки

2,249.00 ден
Бесконечна слобода со бежични слушалки со можност за полнење во преносната кутија со батериски капацитет од 350 mAh Исклучително лесни

TWS sport earbuds – безжични слушалки

1,490.00 ден
 • Времетрање на среден волумен околу 6 часа.
 • BT 5.0 за оптимално поврзување.
 • Работно растојание до 10 метри.
 • Со микрофон за да одговарате на повици.
 
-25%
Затвори

Безжични слушалки

3,900.00 ден 2,925.00 ден
 • Димензии: 17.0 x 5.5 x 15.5
 • Една батерија
-25%Hot
Бела
Црна
Затвори

Слушалки со можност за преклопување

590.00 ден 443.00 ден
 • Лесни се и преклопливи
 • Компатибилни со сите мобилни телефони и компјутери
 • Димензии: 19.0 x 5.5
-31%
Затвори

Црни безжични слушалки

2,290.00 ден 1,590.00 ден
 • Удобни за употреба при спортски активности
 • Кабел кој не поти
 • Содржат квалитетна торбичка
 • Bluetooth 4.1.
 • Димензии: 65.0 x 2.3 x 0.0