Запознајте ги нашите нови преносни звучници, со Bluetooth поврзување! Не само што ќе ви пружат најдобро искуство во слушањето на музиката, туку и фантастично ќе се интегрираат во вашето секојдневие.

Тренди кружната форма и модерниот материјал прават да изгледаат извонредно каде и да се поставени. Имаат и микрофон, како и функција за одговарање на повици. Дел од звучниците имаат функција и како безжични полначи. Што значи исто времено ќе можете и да слушате музика и да го наполните вашиот телефон.

Zaponajte gi nashite novi prenosni zvuchnici, so Bluetooth povrzuvanje! Ne samo sto kje vi pruzat najdobro iskustvo vo slusanjeto na muzikata, tuku i fantasticno ke se integriraat vo vaseto sekojdnevnie.

Trendi kruznata forma i moderniot materijal pravat da izgledaat izvonredno kade i da se postavi. Imaat i mikrofon, kako i funkcija za odgovaranje na povici. Del od zvucnitite imaat funkcija i kako bezzicni polnaci. Sto znaci istovremeno ke mozete i da slusate muzika i da go napolnite vasiot telefon.

Showing 1–12 of 18 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Бела
Црна
Затвори

Bamboo wireless speaker – безжичен звучник

790.00 ден
3W wireless звучник со бамбусово дрво и вградена литиумска батерија од 300 mAh за беспрекорно музичко доживување во секој дел
Затвори

Bamboo X double speaker – безжичен звучник

3,490.00 ден
Овој одржлив звучник комбинира неверојатно искуство со звук со стилски дизајн изработен од издржливи материјали. Куќиштето е направено од издржлив
Затвори

BBM – безжичен звучник

990.00 ден
 • Димензии: 7.1 x 4.2
 • Јачина на звук: 1X3.00
New
Затвори

Fabric Trend – звучник

990.00 ден
Безжичен звучник од 3W, изработено од ABS пластика со мека завршница на допир од ткаенина. На дното има гумена подлога
-20%
Затвори

Fhab – безжичен звучник

2,490.00 ден 1,990.00 ден
 • Предна прекривка од стилски материјал
 • Звучник од 2x3W
 • BT 4.1
 • Содржи и рачка за носење
 • Димензии: 20.9 x 5.9 x 17.0
Затвори

Funk wireless speaker – безжичен звучник

1,490.00 ден
5W безжичен звучник во модерен дизајн. Со BT 4.2 за лесно поврзување. Батерија 800 mAh што овозможува слушање музика од
-30%
Бела
Светло сина
Затвори

Geometric – безжичен звучник

1,190.00 ден 833.00 ден
 • Модерен геометриски дезен
 • Моќен звучник од 3W
 • Функционира до 4 часа
 • Димензии: 3.5 x 7.2 x 0.0
New
Бела
Црна
Затвори

Induction – безжичен звучник

2,690.00 ден
5W безжичен звучник со индукциска основа. Овој врвен звучник доаѓа со кутија за повторно полнење на звучникот. Едноставно, поставете го
New
Затвори

Nevada Bamboo – безжичен звучник

2,990.00 ден
Димензии: 3,1 x 6,2 x 15,4 Јачина на звук: 1X3
New
Take it easy
Travel
Затвори

Singing In The Shower – безжичен звучник

1,190.00 ден
Сега можете да ја репродуцирате омилената плејлиста од вашиот паметен телефон, таблет или компјутер и да пеете според содржината на вашето срце. Дијаметар: 12cm Опсег: 10 метри Време на полнење: 2 часа Време на играње: до 2 часа
New
Затвори

Soundboom speaker – Водоотпорен безжичен звучник

2,490.00 ден
Димензии: 8 x 8 x 19 Јачина на звук: 1X6 Капацитет на батерија: 6h