Запознајте ги нашите нови преносни звучници, со Bluetooth поврзување! Не само што ќе ви пружат најдобро искуство во слушањето на музиката, туку и фантастично ќе се интегрираат во вашето секојдневие.

Тренди кружната форма и модерниот материјал прават да изгледаат извонредно каде и да се поставени. Имаат и микрофон, како и функција за одговарање на повици. Дел од звучниците имаат функција и како безжични полначи. Што значи исто времено ќе можете и да слушате музика и да го наполните вашиот телефон.

Zaponajte gi nasite novi prenosni zvucnici, so Bluetooth povrzuvanje! Ne samo sto kje vi pruzat najdobro iskustvo vo slusanjeto na muzikata, tuku i fantasticno ke se integriraat vo vaseto sekojdnevnie.

Trendi kruznata forma i moderniot materijal pravat da izgledaat izvonredno kade i da se postavi. Imaat i mikrofon, kako i funkcija za odgovaranje na povici. Del od zvucnitite imaat funkcija i kako bezzicni polnaci. Sto znaci istovremeno ke mozete i da slusate muzika i da go napolnite vasiot telefon.

Showing all 12 results

Show sidebar

Bamboo X double speaker – безжичен звучник

3,490.00 ден
Овој одржлив звучник комбинира неверојатно искуство со звук со стилски дизајн изработен од издржливи материјали. Куќиштето е направено од издржлив

BBM – безжичен звучник

990.00 ден 693.00 ден
 • Димензии: 7.1 x 4.2
 • Јачина на звук: 1X3.00

Fabric Trend – звучник

Безжичен звучник од 3W, изработено од ABS пластика со мека завршница на допир од ткаенина. На дното има гумена подлога

Fhab – безжичен звучник

2,490.00 ден 1,990.00 ден
 • Предна прекривка од стилски материјал
 • Звучник од 2x3W
 • BT 4.1
 • Содржи и рачка за носење
 • Димензии: 20.9 x 5.9 x 17.0

Funk wireless speaker – безжичен звучник

1,490.00 ден
5W безжичен звучник во модерен дизајн. Со BT 4.2 за лесно поврзување. Батерија 800 mAh што овозможува слушање музика од
-30%
Бела
Светло сина
Close

Geometric – безжичен звучник

1,190.00 ден 833.00 ден
 • Модерен геометриски дезен
 • Моќен звучник од 3W
 • Функционира до 4 часа
 • Димензии: 3.5 x 7.2 x 0.0
-50%
Бела
Розева
Close

Vibe – Безжичен звучник

1,690.00 ден 845.00 ден
 • Стилски и модерен
 • Пуштајте музика до 5 часа
 • Звучник со висок квалитет
 • Димензии: 6.0 x 6.0 x 6.0

Vogue – безжичен звучник и полнач

3,990.00 ден
Звучниот звучник за полнење Vogue 6W комбинира две основни функции на модерниот живот: слушање на вашата омилена музика и полнење

Vogue – звучник

1,990.00 ден 1,490.00 ден
 • Кружен звучник со стилски материјал
 • Неверојатен квалитет на звук
 • Димензии: 10.9 x 7.4

Vogue – преносен звучник и полнач

2,990.00 ден
 • Преносен полнач и звучник
 • Прекриен со стилски материјал
 • Пушта музика и до 10 часа
 • 4000 mAh интерна батерија
 • Димензии: 7.0 x 20.0 x 11.0

Безжичен полнач со звучник

1,590.00 ден 1,193.00 ден
 • Уникатен 2 во 1 дизајн
 • Вклучува микро USB кабел од 150 cm
 • Соодветен за полнење на телефони кои може безжично да се полнат
 • Димензии: 4.0 x 8.0