Showing 1–12 of 16 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Air Balloons
Book Lover
Books
Dreamcatcher
Dreamer
Map
Movie
So Many Books
Traveller
Затвори

Bookmark – бележник за книга

179.00 ден
Бележникот со еластична лента e must have за сите љубители на книгата. Тој е совршен подарок што секој ќе го
New
Air Balloons
Dreamcatcher
Panda
Shopping List
Unicorn
Затвори

Don’T Forget – Magnetic Notepad – бележник

359.00 ден
100 отстранливи листови Молив Перфорирани линии Димензии: д: 10 cm x в: 21.5 cm
New
After Rain
Happiness
Map
Затвори

Happy Memo – мемо ливчиња

489.00 ден
Happy Memo – корисен и забавен блок за мемории со 700 одвојливи ливчиња. Идеално за вашите белешки, списоци. Секогаш можете
New
Затвори

Just My Type – ротирачки печат со натписи

359.00 ден
12 различни пораки, совршени за дневник или пополнување на страници на дневници, бележници и тетратки. Симпатичен, шарен и одличен за
New
Avocado
Koalas
Затвори

Keep In Mind – обележувачи на страни

179.00 ден
Со четири различни илустрации, забавувајте се со обележување на вашите страници за да не заборавате важни информации! Пакетот вклучува 30
New
Виолетова
Зелена
Затвори

Let’S Roll – лепливи ливчиња

359.00 ден
Паметни и практични лепливи ленти од хартија од Legami, кои можете да ги исечете по ваша големина. Пакетот содржи две
New
Затвори

Never Stop Reading – бележник за книга со магнет

179.00 ден
Фантастичниот комплет Never Stop Reading содржи 4 магнетни обележувачи. Секоја обележувач има 2 магнетни страни што го прави да се
New
After Rain
Air Balloons
Flowers
Happiness
Panda
Stars
Travel
Затвори

Notebook Micro – мини бележник

179.00 ден
Мини беженикот е идеалем за складирање спомени, белешки и идеи. Високо квалитетна хартија со модерен и забавен дизајн што дава
New
Good Day!
Map
Panda
Затвори

Paper Thoughts – бележник

290.00 ден
Запишете ги вашите белешки во стил благодарение на Paper Thoughts – бележникот на Legami Бележникот ќе биде при рака во
New
Air Balloons
Cherry Bomb
Jungle
Llama
Map
Panda
The Boss
Затвори

Smart Notes – подлога за глувче со мемо ливчиња

369.00 ден
Фасцинантен производ со две функции: подлога за глувче и бележник. 55 отстранливи листови хартија на кои можете да го потпрете
New
Jungle
Map
Panda
Затвори

Smart Week – планер

590.00 ден
55 отстранливи листови Тежина на хартија: 80 gsm Хартија од овластени шумски извори. Произведено во Италија Димензии: д. 34 x ш: 24 cm
New
Busy Family
Map
Panda
Penguin
School Bus
Unicorn
Затвори

Something To Remember – Magnetic Whiteboard – табла за пишување

590.00 ден
Стилските и забавни магнетна табли се идеални за водење белешки и чување на вашите списоци за работа. Лесно се монтираат на ѕид на работа и дома благодарение на магнетниот заден дел.